Komentāri
UgunsGrēka producente: “Gājiens” ar Lidiju seriālam bija nepieciešams!
TV3 publicitātes foto

Iepriekšējā nedēļas beigu fāzē seriālā UgunsGrēks norisinājās spraigi notikumi – Lidijas nāve un augšāmcelšanās uzreiz nākamajā dienā. Pēc šā notikuma skatītāji sadalījušies divās frontēs – vieni ir priecīgi, ka Lidijas tēls tomēr ir dzīvs, citiem atkal šāds pavērsiens nav gājis pie sirds. Portāls Skaties.lv jautāja seriāla producentei Baibai Saleniecei, kāpēc tieši šāds pavērsiens.

“Lieliski saprotam skatītājus – katram tuvāks savs scenārijs! Bet šoreiz scenārijā bija nepieciešams tieši šāds “gājiens”, lai notikumi līdz sezonas beigām risinātos arī ar kriminālo piesitienu!” skaidro Saleniece, kas liek gaidīt kārtējo spraiguma un pavērsieniem pilno UgunsGrēka sezonas noslēgumu.

Jautāta, vai Sandija varētu būt ļaunākais tēls seriāla vēsturē, producente blondo grēku salīdzina ar kādreizējo UgunsGrēka ļaundari Solveigu: “Līdz šim par ļaunāko varēja dēvēt Solveigu, bet nu ir pienākusi Sandijas kārta! Bail pat iedomāties, kāda ļaundare viņa būs Solveigas vecumā…”

Pievērsāmies arī pavedieniem, kas skatītājiem atklātu kaut ko nedaudz vēl pirms pašiem notikumiem, bet Saleniece, kā vienmēr, ir noslēpumaina: “Sezonas noslēgums ir neprognozējams! Tikpat, cik neparedzami būs UgunsGrēka notikumi līdz sezonas noslēgumam…”

Foto: kadri no dramatiskās iepriekšējās nedēļas seriālā UgunsGrēks

Lasi vēl