”UgunsGrēka” finālsezona sāksies ar jaunu varoņu “rīvēšanos”; izšķirsies Danas liktenis

9 komentāri
”UgunsGrēka” finālsezona sāksies ar jaunu varoņu “rīvēšanos”; izšķirsies Danas liktenis
TV3 publicitātes foto

TV3 seriāla ”UgunsGrēks” noslēguma sezona vairs nav aiz kalniem, tādēļ lielākie fani tiek iepriecināti ar jaunumiem par jaunu tēlu ienākšanu seriālā. Abus varoņus atveidos jaunie aktieri Āris Matesovičs un Ance Muižniece.

Seriāla ”UgunsGrēks” 16. sezona noslēdzās ar ļoti daudziem neatbildētiem jautājumiem, no kuriem dramatiskākais ir par Danu un Mareku. Dana, pakļāvusies Evas šantāžai, novesta līdz izmisuma solim – izdzer pamatīgu zāļu devu. Par laimi, pie viņas atnāk Mareks, kas neko nenojauš, bet vēlas atvadīties…

Kas būs noticis ar Danu? Vai Mareks ieradās laicīgi? Vai paspēs izglābt Danu? Sekojiet līdzi seriāla ”UgunsGrēks” fināla sezonai jau 30. janvārī un turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.20 kanālos TV3 un TVPlay!

Divi jauni varoņi

Arī ”Mare Spa” viesnīcā iet ne mazāk spraigi, jo Sandija ir paspējusi viesnīcu pārdot spēcīgākajam Āboliņu pretiniekam Vadimam. Ģimenei tagad ar zobiem un nagiem jācīnās pret savu ļaunāko ienaidnieku, lai atgūtu ”Mare Spa”!

Tikmēr Pētersonu viesnīcā notiek divu jauniešu temperamentīga cīņa par vienu amatu. Kurš no abiem jauniešiem iegūs Aivara privātsekretāra vietu – Kaspars vai Annija?

TV3 publicitātes foto

Aivaram Pētersonam biznesa partnera dēls Kaspars Gross ir pazīstams jau kopš agras bērnības. Kaspars, kuru seriālā atveidos jaunais aktieris Āris Matesovičs, no maza puikas ir izaudzis par nosvērtu jaunieti, aiz kura labās audzināšanas slēpjas temperaments, ass prāts un pašironija.

Kaspars četrus gadus Londonā studējis tūrisma biznesu un arī saņēmis vairākus uz vietas esošus darba piedāvājumus, tomēr, būdams Latvijas patriots, izlēmis atgriezties dzimtenē.

Kaspars kopā ar Aivaru atlidos no Anglijas un plānots, ka viņš kļūs par Aivara privātsekretāru.

Liels būs Aivaram un Kasparam pārsteigums, kad abu prombūtnes laikā Fēlikss jau būs paspējis pieņemt darbā meiteni Anniju, kuras loma uzticēta jaunajai aktrisei Ancei Muižniecei.

Foto: jaunie varoņi un ieskats noslēguma sezonas aizkulisēs

Annija Lazdiņa ir vienkārša meitene, kuras vecāki ir šķīrušies, tādēļ viņai joprojām ir saglabājies rūgtums pret tēvu. Vecāku šķirtā laulība arī atstājusi iespaidu uz Annijas raksturu – viņai nav viegli uzticēties vīriešiem.

Jauniete ir tieša un atklāta, spēj sevi aizstāvēt, kā arī iestāties par taisnīgumu. Pateicoties savam atbildīgumam, Annija ir pabeigusi augstskolu un apguvusi Tūrisma un viesnīcas vadību, paralēli mācībām arī piestrādājusi par sekretāri.

Annija tiek pieņemta darbā Pētersonu viesnīcā par sekretāri uz pārbaudes laiku, ar viņas izskatu un izturēšanos līdz galam nebūs apmierināts Aivars, bet par viņas sīvāko konkurentu kļūs Kaspars!

Vai Annijai izdosies pierādīt Aivaram Pētersonam, ka viņa ir piemērotāka sekretāres amatam nekā Aivara biznesa partnera dēls Kaspars?

Skaties ”UgunsGrēka” fināla sezonas sērijas no 30. janvāra pirmdien – ceturtdien plkst. 20.20 TV3 un TVPlay!

Foto: skatītāju iemīļotā seriāla pirmsākumi

9 komentāri