UgunsGrēka Mildai un Manfrēdam vārda diena! Ko vārdi stāsta par personāžiem?

0 Komentāru
UgunsGrēka Mildai un Manfrēdam vārda diena! Ko vārdi stāsta par personāžiem?
Foto: LETA

UgunsGrēka faniem dubults iemesls svinībām – lāga dvēselei Mildai un blēdim Manfrēdam vārda diena! Ir uzskats, ka personvārdam ir kādas raksturīgas iezīmes, kas pasaka, kāds cilvēks ir šī vārda nēsātājs. Tāpēc Skaties.lv nolēma pārbaudīt – vai UgunsGrēka personāžu – Mildas un Manfrēda rakstura iezīmes seriālā atbilst vārdu skaidrojumam.

Sāksim ar dāmām! Tad nu lūk – pēc Pilsonības un Migrācijas dienesta datiem Latvijā pašlaik ir 842 Mildas vārda nēsātājas. Vēl ir Annas Mildas, Austras Mildas, uc., kopā būs apmēram 900 Mildas. Bet kādas rakstura iezīmes nes šis vārds, jautāsiet! Mildai ir raksturīgas trīs brīnišķīgas iezīmes – sirsnīga, inteliģenta un erudīta. Vienmēr iedziļinās cilvēkos. Un, ja arī kādā no Mildām pārsvarā ir egoisms, to izpērk viņas izcilais talants un neatkārtojamība.

Domājams, ka piekritīsiet – UgunsGrēka Milda šim apzīmējumam atbilst par visiem 99,9%.

Bet kā ar Manfrēdu!? Manfrēds Latvijā ir kā retas sugas putns – tikai 17 Manfredu un 9 Manfrēdi. Ir vēl arī, piemēram, Arturs Manfreds Eduards, Gatis Manfreds, uc., bet Manfrēda vārda nēsātāju būs ar 45.

Kā ar vārda nozīmi!? Gunnara Treimaņa sastādītajā grāmatā par vārdu nozīmi zem šķirkļa Manfrēds stāv šādas rindas – cik grūti ar šādu vārdu dzīvot ekonomiski spiedīgajā atmosfērā! Vai Manfredā būs šī alkainā mīlas un sāpju atblāzma? Vai tikai viņam tāpat kā visiem nebūs jāskaita graši no algas līdz algai?

Komiski, bet UgunsGrēka Manfrēda tēls par 101% atbilst šī vārda skaidrojumam – nepastāvīgs kā pavasara vējš un blēdīgs kā lapsa, bet viss skaistas un cilvēkcienīgas dzīves vārdā.

Bet par godu abu UgunsGrēka abu personāžu vārda dienai, publicējam gaviļnieku foto un dažas komiskas ainas no seriāla.

Foto

Video

 

0 Komentāru