9 komentāri
UgunsGrēkā līs asinis! Meklē pavedienus fotogalerijā!
Foto: publicitātes foto

Šonedēļ pavisam spraigi attīstīsies notikumi seriālā UgunsGrēks! Sižetiskā līnija ir kļuvusi tik dramatiska, ka daži no tēliem ir gatavi pavisam radikālai rīcībai, lai atrisinātu nesaskaņas un konfliktus.

Ieva cietumā, taču iznāks ārā, Sofija tin ap pirkstu Gati, kurš tomēr paliek aizdomīgs vai netiek izmantots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet Sofija ir ir neapstādināma. Pilnīgi droši varētu teikt, ka viņas dzīves moto ir visu vai neko. Un tā arī rīkojas un deg tik strauji kā meteorīts. Viņa ir gatava uz visu, lai sasniegtu mērķi. Un tā viņa iemanto daudzus ienaidniekus.

Tikmēr Dana tupina romānu ar Gati. Abi protams nobijušies – kas nu būs, kad Vadims uzzinās par abu balodīšu romantiskajām attiecībām.

Situācija UgunsGrēkā ir sarežgīta. Pat Milda tur aizdomās Lidiju par to, ka viņa varētu izmantot Aivaru savtīgos noūkos.

Tā tālāk turpināties nevar un ir skaidrs, ka viens no šīs raibās kompānijas ir lieks. Kurš tas ir – to mēs noskaidrosim ceturtdien, 2. aprīlī. Bet par to, kā UgunsGrēka raibā kompānija nonāks līdz traģiskajam notikumam, skaties foto galerijā!

Uzzini, kā UgunsGrēkā nonāks līdz traģēdijai!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl