UgunsGrēka liktenīgais šāviens: kurš krita no lodes?

22 komentāri
UgunsGrēka liktenīgais šāviens: kurš krita no lodes?
TV3 Publicitātes foto

Latviešu tik iemīļotais seriāls UgunsGrēks ar visiem jaunumiem pie skatītājiem atgriezīsies jau pirmdien. Kamēr vēl nekas nav zināms, priekšā arī neko neteiksim, taču piedāvājam seriāla faniem piedalīties nelielā aptaujā, lai noskaidrotu jūsu domas par to, kurš tad īsti tika nogalināts – Viesturs vai Edijs?

Iepriekšējā sezona noslēdzās ļoti dramatiski – neatbalstītām kāzām, pašnāvības mēģinājumu un pat iespējamu slepkavību, taču, kurš to pastrādāja? Un kāpēc kādam no šiem varoņiem bija jāmirst? Kādu iespaidu tas atstās uz Ievu? Jautājumu ir daudz vairāk nekā atbilžu, tāpēc skaidrs ir viens – 13. sezona sāksies ar lielu joni un negaidītiem pavērsieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienu no tiem gan kvēlākie fani jau zina – kā ierasts, jaunai sezonai jauni tēli. Tā šoreiz ir Sofija Hartmane, kuras raksturojums liecina, ka nevienam no pašreizējiem UgunsGrēka varoņiem ar viņu nebūs viegli. Spītīga, mērķtiecīga, godkārīga, apveltīta ar lielām darbaspējām un seksapīlu, un viņa zina, kā patikt pretējam dzimumam. Viss, kas nepieciešams, lai vienmēr tiktu līdz savam mērķim.

TV3 Publicitātes foto

TV3 Publicitātes foto

Portāls Skaties.lv nepilnu nedēļu pirms jaunākās sezonas sākuma saviem skatītājiem piedāvā piedalīties nelielā aptaujā. Kā Tev šķiet, kuru noslēpumainā slepkava nogalināja – Ediju vai Viesturu? Savu variantu atzīmē aptaujā, bet komentāros vari padalīties ar savas atbildes pamatojumu!

Kurš no abiem tika nogalināts?

Rezultāti:
55%

Viesturs

45%

Edijs

TOP komentāri

 • Jānis Rubīns
  0 0 0

  Jānis Rubīns

  Nošāva to, kura tēla aktierim piedāvāja lielāku, labāk apmaksātu kontraktu!
 • Cerētāja
 • Ance
  0 0 0

  Ance

  cerams, jau ka lode skāra Ediju, jo apnicis, jau ka viss kas notiek seriālā, grozās tikai ap Āboliņiem.. kkas ir jāmaina, Viesturam jāpaliek, savādāk seriālam vairs nav nekādas jēgas..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl