UgunsGrēka liktenīgais šāviens: kurš krita no lodes?

22 komentāri
UgunsGrēka liktenīgais šāviens: kurš krita no lodes?
TV3 Publicitātes foto

Latviešu tik iemīļotais seriāls UgunsGrēks ar visiem jaunumiem pie skatītājiem atgriezīsies jau pirmdien. Kamēr vēl nekas nav zināms, priekšā arī neko neteiksim, taču piedāvājam seriāla faniem piedalīties nelielā aptaujā, lai noskaidrotu jūsu domas par to, kurš tad īsti tika nogalināts – Viesturs vai Edijs?

Iepriekšējā sezona noslēdzās ļoti dramatiski – neatbalstītām kāzām, pašnāvības mēģinājumu un pat iespējamu slepkavību, taču, kurš to pastrādāja? Un kāpēc kādam no šiem varoņiem bija jāmirst? Kādu iespaidu tas atstās uz Ievu? Jautājumu ir daudz vairāk nekā atbilžu, tāpēc skaidrs ir viens – 13. sezona sāksies ar lielu joni un negaidītiem pavērsieniem.

Vienu no tiem gan kvēlākie fani jau zina – kā ierasts, jaunai sezonai jauni tēli. Tā šoreiz ir Sofija Hartmane, kuras raksturojums liecina, ka nevienam no pašreizējiem UgunsGrēka varoņiem ar viņu nebūs viegli. Spītīga, mērķtiecīga, godkārīga, apveltīta ar lielām darbaspējām un seksapīlu, un viņa zina, kā patikt pretējam dzimumam. Viss, kas nepieciešams, lai vienmēr tiktu līdz savam mērķim.

TV3 Publicitātes foto

TV3 Publicitātes foto

Portāls Skaties.lv nepilnu nedēļu pirms jaunākās sezonas sākuma saviem skatītājiem piedāvā piedalīties nelielā aptaujā. Kā Tev šķiet, kuru noslēpumainā slepkava nogalināja – Ediju vai Viesturu? Savu variantu atzīmē aptaujā, bet komentāros vari padalīties ar savas atbildes pamatojumu!

Kurš no abiem tika nogalināts?

Rezultāti:
55%

Viesturs

45%

Edijs

22 komentāri