UgunsGrēka lielākie kārumnieki – Vadims; 1. daļa

Komentāri

2. Vadima kiskas

2/5

Rusaločka jeb Jevgēņija

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Šis kungs visa seriāla laikā pierādījis, ka ne tikai nespēj būt ilglaicīgi kopā ar vienu dāmu, bet īsti pat nespēj būt uzticīgs savām kundzēm. Tiesa, attiecībās ar Jevgēņiju, gan netika dzirdēts, ka šim kungam kāja esot slīdējusi, tiesa, meitene izpelnījās apkārtējo uzmanību no pārējiem ar to, ka klīda baumas par viņas patieso amatu, kādu Rusaločka ieņēmusi kazino darbā. Bagātnieks viņu gribēja arī bildināt, bet tad Žeņa iepazinās ar Fēliksu.

2. Vadima kiskas

2/5
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl