4 komentāri
UgunsGrēka Kristas (un Sandijas) lomas atveidotāja nekad nav iespringusi uz Jaunā gada apņemšanām!
Foto: Kaspars Krafts/F64

2015. gads jau tūlīt, tūlīt būs izskanējis – daudz, kas noticis, bet vēl vairāk priekšā jaunajā – 2016. – gadā. Arī šajos 12 mēnešos aizvadītas kārtējās divas seriāla UgunsGrēks sezonas, bet nākamā gaidāma jau nākamgad jeb, precīzāk, nākammēnes, turklāt pavisam drīz. Līdz tam laiks noskaidrot, kādas apņemšanās sev sagādājuši varoņu atveidotāji. Ar Vazdikas un Devītes kundzi jau runājām, laiks portālam Skaties.lv pajautāt galvenā tēla spēlmanei Marijai Linartei.

Lai gan, Jauno gadu gaidot, parasti viena no visvairāk apspriestajām lietām ir apņemšanās sarakstu veidošana, gan populārākās Latvijas istabenes Zentas lomas atveidotāja, Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte, gan arī arī jaunā aktrise Marija Linarte, kura iejūtas seriāla UgunsGrēks galvenajos tēlos – dvīņu māsās Kristā un Sandijā, mums šo tēzi apgāza, sakot, ka nekādus uzstādījumus sev neliek. “Nebūs diži interesanti ar mani. Es speciāli par godu Jaunajam gadam īsti nekad neko neuzņemos, un vispār tā īsti pat tam nepievēršu uzmanību,” godīgi atzīst Linarte, kurai tas šķiet tik mazsvarīgi, ka pat nav īsti domājusi, cik jēdzīgas vai bezjēdzīgas ir šīs gadumijas apņemšanās.

Marijai seriāla skatītājiem ir arī novēlējums Jaunajā gadā: “Es laikam novēlu būt. Nevis kaimiņa, drauga, naidnieka vai vēl kāda cita, bet gan būt savā dzīvē un tur justies, cik labi vien iespējams!”

Novēlam arī jaunajai aktrisei panākumiem un laimes pilnu Jauno gadu! :)

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl