1 komentārs
“UgunsGrēkā” jaunnedēļ piedzīvosim īstu attiecību mudžekli, sabotāžu un paģiras
TV3 publicitātes foto

Līdz pašmāju populārākās ziepju operas noslēgumam atlikušas vairs tikai trīs pilnas nedēļas jeb 14 sērijas (15. sērijā jau viss izšķirsies), kurā vēl redzēsim daudz un dažādu notikumu un pavērsienu. Ieskatīsimies kanāla TV3 mājaslapā publiski pieejamajā anotācijā, ko sagaidīt no nākamās nedēļas.

Annija + Aivars + Kaspars +… Luīze?

Kā zināms, karstākais notikums Pētersonu viesnīcas darbinieku starpā pēdējā laikā ir pārpratums, kas norisinājās Aivara viesnīcas numuriņā. Viņš tika “pieķerts” laiskojamies kopā ar Anniju halātā un vīnu. Viņš, protams, tika uztverts kā izvirtulis, Sibilla dusmīga, Kaspars sāpināts, bet Milda, no malas raugoties, ļoti nepamierināta ar notikušo.

Nākamnedēļ Annija nolems palīdzēt priekšniekam salabt ar Sibillu, kas veiksmīgi arī izdosies. Kaspars aiz bēdām sadzersies un pamodīsies paģirains, taču beigu beigās arī viņi atradīs situācijai risinājumu, pateicoties tai pašai Sibillai.

Bet viss nesolās būt tik rožaini, jo visā šajā attiecību jūklī iesaistīts arī Luīze, kurai Kaspars iepatiksies arvien vairāk. Tas sola visa saāsināšanos arī nākotnē.

Felzenbaheru un Āboliņu karš

Brīvprātīgi piespiedu kārtā Evai kā Mare SPA izpilddirektorei bija jāparaksta Felzenbaheru līgums, kas, kā izrādās, nozīmē to, ka tagad viesnīcā atradīsies viņu kazino. Par to īpašnieki, protams, nebūs pārāk lielā sajūsmā, tāpēc Āboliņi kā jau Āboliņi izdomās plānu.

Brīdī, kad Mare SPA otrajā stāvā sāka ievākties Silvijas padotās, Felzenbaheri konstatē, ka izīrētie numuriņi ir padarīti neapdzīvojami. Kādā veidā viņi to panāca? To un daudz ko citu skaties seriāla “UgunsGrēks” jaunākajās sērijās katru darbadienas vakaru plkst. 20:20 kanālā TV3, kā arī portālā TVPlay.

“UGUNSGRĒKA” SUPERZVAIGZNE DEVĪTE: “MANA DZĪVE NAV TIKAI HUMORS!”

FOTO: Uz ko jābūt gataviem “UgunsGrēka” jaunajiem aktieriem

TOP komentāri

  • Lēna
    0 0 0

    Lēna

    Būtu jauki, ja uz atvadām izdotu tādu grāmatiņu vai kādam žurnālam pielikumu ar visiem aktieriem, lai varam atcerēties kādi bijuši mums tuvi ar savu tēlojumu šo gadu laikā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl