4 komentāri
“UgunsGrēka” jaunākajās sērijās paredzēts… kautiņš!
Foto: F64

Līdz patiesības stundai gan vēl drusku jāuzgaida, bet ir skaidrs, ka tā vairs nav aiz kalniem – vēl tikai nedaudz vairāk par mēnesi atlicis Latvijas populārākā seriāla “UgunsGrēks” lielā fināla sezonai. Ieskatīsimies publiski pieejamajā anotācijā, ko skatītājiem gaidīt no jaunākajām sērijām.

Galvenais uzsvars pašlaik tiek likts uz mīlas četrstūri, kas laika gaitā izveidojies Danas, Gata, Evas un Mareka starpā. Visiem labi zināms, ka Marekam patīk Dana, Eva uz viņu ir greizsirdīga, jo labi zina, ka blondā dāma joprojām ir iemīlējusies viņas līgavainī Gatī.

Svarīgākais jautājums, vai abi tagad apprecēsies, bet Evu līdz baltkvēlei kaitina, ka Gatis joprojām visos lielajos dzīves jautājumos konsultējas ar savu bijušo līgavu. Tāpēc spēlē apzināti tiek iesaistīts Mareks, kurš pat bija gatavs kauties.

Lasot, seriāla anotāciju, kas atrodama kanāla TV3 mājaslapā, Mareks izlems tomēr dūru vicināšanu atlikt, bet tas nenozīmē, ka Evas afērām būs gals. Tieši pretēji, viņi savā starpā noslēgs vienošanos. Par ko? To noskaidrosit jau nākamajās seriāla “UgunsGrēks” sērijās kanālā TV3 katru darba dienas vakaru plkst. 20:20.

Foto: skaistākā “UgunsGrēka” fotosesija un tās aizkulises

TOP komentāri

  • ievas plavnieces
    0 0 0

    ievas plavnieces

    gatis kazus diena rozes ugunsgreks lai .rozu ziedus skaistus .tev laime cela kaisa milestibu sveicu tevi . saulite peteronu viesnicas uldis dumpis gunars llze vazdika delfi foto video krista zarinas izklaide. 2017 .25 aprilis
  • vendija
  • vendija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl