Komentāri
UgunsGrēka jaunais varonis ”piecērt kanti” arī Jevgēņijai
TV3 publicitātes foto

Diriģents Visvaldis, kurš Pētersonu viesnīcā ieradies, lai mācītu viesnīcniekus operas iestudējumam, jau iepriekš koķetēja ar Mildu. Šonedēļ viņa interešu lokā nonākusi Jevgēņija. Vai viņa ļausies šai nebēdnībai?

Mīlas trīsstūris?

Jevgēņija uzzina par operas iestudējumu un arī vēlas dziedāt. Visvaldim enerģiskā Žeņa iepatīkas, un viņš laiku velti netērē. Jevgēņiju pārsteidz šāda Visvalža rīcība. Arī Fēlikss sadusmojas uz diriģentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visvaldis vēlas, lai Jevgēņija dzied Malvīnes lomu. Fēlikss Visvaldim atsaka, tomēr vēlāk pārdomā un piekrīt, ka viņa sievai uzticēta viena no lielākajām lomām. Tomēr Jevgēņija uzskata, ka Visvaldis ir perverss tips, un atsakās piedalīties operā.

FOTO: seriāla UgunsGrēks filmēšanas aizkulises

Kristai atkal draud briesmas

Dāvids grib panākt, lai policija aizsargā Kristu. Indulis uzskata uzbrukumus Kristai par nejaušībām. Dāvids gatavojas Kristu no slimnīcas pārvest uz viesnīcu. Magda baidās, ka Krista uz mūžu paliks invalīde.

Krista pārdzīvo, ka nespēj staigāt. Gatis uzzina par vairākiem uzbrukumiem Kristai. Gatis apsola Kristai nodrošināt apsardzi. Vēlāk Krista saprot, ka spēj kustināt kāju pirkstus. Aivars piekāpjas, ka Krista paliek Pētersonu viesnīcā. Sandija realizē plānu, lai noindētu Kristu. Fēlikss ierauga Sandiju pie Kristas gultas.

Turpini sekot līdzi seriāla UgunsGrēks jaunumiem kanālā TV3, video vietnē TVPlay un portālā Skaties.lv!

Lasi vēl