UgunsGrēka jaunā sezona: Viesturu sašauj viņa līgava Sofija; Vadimam kāzu naktī “nestāv”

0 Komentāru
UgunsGrēka jaunā sezona: Viesturu sašauj viņa līgava Sofija; Vadimam kāzu naktī “nestāv”
TV3 Publicitātes foto

Šodien, 19. janvārī, TV3 kanālā pēc neilga pārtraukuma pie skatītājiem atgriezās kulta seriāls UgunsGrēks ar jaunāko, 13. sezonu, kurā atklājas, kurš tika ievainots liktenīgajā, iepriekšējās sezonas noslēguma šāvienā, kas īsti šāva uz Viesturu un Ediju, kā arī tika parādīta Danas un Vadima kāzu nakts.

Jaunākā skatītāju iemīļotākā seriāla epizode jau no pirmajām sekundēm ierāva ar saviem spraigajiem momentiem, jo, kā atklājās, noslēpumainā šāvēja, kas iepriekšējo sezonu noslēdza ar raidījumu no pistoles Edija un Viestura virzienā, ir neviena cita kā jaunā UgunsGrēka varone – Sofija, kura, kā izrādās, ir savainotā Viestura firmas izpilddirektore Austrijā un arī viņa līgava…

Vadima un Danas kāzu nakts sākās priekšlaicīgi, turpat viesnīcā uzreiz pēc ceremonijas, jo jaunais vīrs nevarēja nociesties līdz medusmēnesim, kur pārim bija paredzēts doties uz Maldīvu salām. Dana, kā jau viltniece būdama, nemaz ij negrasījās gulēt ar viņu, tāpēc nepārtraukti aizbildinājies ar dažādiem iemesliem, kāpēc viņiem nebūtu jau uzreiz jāliekas gultā, bet brīdī, kad saprata – citu iespēju nav, sazāļoja Felzerbaheru ģimenes galvu.

Skaties galeriju!

0 Komentāru