6 komentāri
UgunsGrēka Ieviņa dzīvē bauda brīvas sievietes priekšrocības
Aktrise Inga Tropa Ievas lomā seriālā UgunsGrēks. TV3 publicitātes foto

Iecienītā seriāla UgunsGrēks varones Ievas lomas atveidotāja Jaunā Rīgas teātra aktrise Inga Tropa (29) attiecību veidošanā paļaujas uz likteni un atklāj, ka neļaus sev otrreiz iemīlēties savas profesijas pārstāvī.

”Man šķiet – ja cilvēks ir lemts, viņš atnāks, kaut pa ielu ejot,” žurnālam Kas Jauns atzīst talantīgā aktrise, kura patlaban ir no attiecībām brīva sieviete, bet neraujas par katru cenu atrast sev sirdsāķīti. Šo laiku aktrise velta sevis iepazīšanai, iemīlēšanai, kā arī rosībai divos teātros un seriāla uzņemšanas laukumā, kur Ingas atveidotā varone nespēj izvēlēties, kuram no pielūdzējiem dāvāt savu sirdi – Viesturam vai Edijam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attiecību pasaule Ingu īpaši saviļņojusi studiju gados, kad jaunā aktrise gandrīz apprecējusies. Toreiz, spēlējot Kristīni leģendārās Blaumaņa lugas etīdēs, iemīlējusies savā skatuves partnerī, kurš atveidojis Edgaru. Iemīlēšanās bijusi tik stipra, ka Inga, atnākot mājās pie sava līgavaiņa, asarām acīs paziņojusi, ka kāzas jāatceļ, savulaik intervijā žurnālam OK! atklāja aktrise.

Inga audzina dēlu Mihelu, kura tēvs ir režisors Renārs Vimba (40). Kaut arī vecāki kopā nedzīvo, Inga norāda, ka Renārs ir ”brīnišķīgs tētis, kas bērnam sniedz gan intelektuālas un garīgas zināšanas, gan praktiskas iemaņas, kas puikam no tēva jo sevišķi ir nepieciešamas”.

Pēc šķiršanās no Renāra Inga atskārtusi, ka vairs neļaus sev iemīlēties aktierī vai režisorā, kaut vai tādēļ, ka pēc tam ir grūti sastrādāties.

TOP komentāri

  • Miks
  • Ieva
  • ELĪZA
    +2 +2 0

    ELĪZA

    Seriālā redzams, ka viņa ir iemīlējusies Artūrā Dīcī (Edijā) :) nu to nevar noslēpt, tā trakā sākrkšana visu nodod :D Arī balss intonācija ir daudz savādāka nekā spēlējot ar Viesturu. Iespējams tas ir tiki mans viedoklis, bet tur kaut kas ir :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl