Komentāri
UgunsGrēkā ierodas Silvijas līgavainis – miljonārs vai afērists?
(Foto: LETA)

Tikko kā atsācies TV3 seriāls UgunsGrēks un jau drīzumā tajā ieradīsies vēl viens jauns varonis Manfrēds Ķirsis, kuru atveidos Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts. Pēc Silvijas lūguma Manfrēds ieradīsies viesnīcā, izlikdamies par viņas līgavaini un miljonāru no Dienvidāfrikas. Kas Manfrēdu ir atvedis uz Latviju un, kāda ir patiesība par viņu? Satieciet jauno varoni seriālā UgunsGrēks jau 9.februārī 20:20, un turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai kanālos TV3, TVPlay, un Skaties.lv!

Kāpēc Manfrēds ir atceļojis uz Latviju?!

TV3 seriāla UgunsGrēks jaunais varonis Manfrēds Ķirsis, kuru atveidos Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts apgalvos, ka viņa sencis 19.gs. devies uz Dienvidāfriku, kur apprecējis vietējās cilts vadoņa meitu. Pūrā esot saņēmusi zemes gabalu, kur vēlāk atrasti dimanti un ierīkotas dimantu raktuves. Manfrēda ģimene līdz ar to kļuvusi par vienu no bagātākajām Dienvidāfrikā. Manfrēda paša lepnums ir viņam piederošie hipodromi. Viņš ir atraitnis bez bērniem, sieva nesen mirusi, un vīrietis atbraucis uz Latviju, lai izpildītu nelaiķes pēdējo vēlēšanos – izkaisītu viņas pelnus Baltijas jūrā.

Kā ir patiesībā?

Īstā Manfrēda biogrāfija ir tāda, ka viņš pēc izglītības ir aktieris, bet pēc nodarbošanās – žigolo.

Manfrēds izmanto savu skatuvisko šarmu un pievilcību, kā arī izlikšanās spējas, lai dzīvotu uz sieviešu rēķina. Manfrēds ir gluži kā hameleons, kas mainās atkarībā no cilvēkiem, kurus apstrādā, lai izspiestu naudu. Pēc augstskolas beigšanas neviens teātris Manfrēdu štatā nav paņēmis, tāpēc sapnis par lielajām skatuvēm un galvenajām lomām palicis tikai vien sapnis. Manfrēds slēpj vilšanos par neizdevušos aktiera karjeru, mēģinot visiem iestāstīt, ka pats izvēlējies brīvmākslinieka statusu.

Manfrēda versija vēsta, ka viņš jau agrā jaunībā sapratis, ka nevēlas būt štata aktieris, kurš spiests pakļauties režisoriem, spēlēt sliktās komēdijās, seriālos vai dziedāt šlāgerus kultūras namos. Viņš grib pats būt noteicējs pār savu dzīvi, tāpēc izvēlējies kļūt par brīvmākslinieku. Sievietes Manfrēdu uzskata par neatzītu ģēniju, kurš gadiem ilgi strādā pie sava pirmā, vienīgā un izcilā romāna, kas būs pasaules mēroga sensācija.

Romāna rakstīšana veicas lēnām, jo Manfrēds negrib nolaist latiņu un izdabāt publikas lētajai gaumei. Tas, protams, prasa laiku un līdzekļus, ko sievietes viņam neliedz.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl