UgunsGrēka Helēnas atveidotājai dzīvē netrūkst piedāvājumu precēties

1 komentārs
UgunsGrēka Helēnas atveidotājai dzīvē netrūkst piedāvājumu precēties
TV3 publicitātes foto

Aktrise Zane Daudziņa (47), kuras vīrs ir Jaunā Rīgas teātra aktieris Vilis Daudziņš, neslēpj, ka saņēmusi bildinājumus no svešiniekiem, raksta žurnāls Kas Jauns. Sarunā ar modes mākslinieku Dāvidu aktrise arī atklāj, kādēļ pirms deviņiem gadiem piekritusi filmēties seriālā.

”Tiem cilvēkiem, kas zvana vai raksta, tas ir pavisam nopietni. Tajā brīdī, kad saprot, ka nekas nesanāks, viņiem šķiet, ka gals klāt un nekas neatliek, kā iet nāvē. Otrreiz šiem zvanītājiem, kas grib mani precēt, nekad vairs neatbildu,” sarunā ar Dāvidu atklāj aktrise un seriāla UgunsGrēks enerģiskās Helēnas lomas atveidotāja Zane Daudziņa. ”Man visu laiku ir bijušas problēmas ar vārdu ”nē”. Es nespēju brutāli ”atšūt”. Zinu, ka ir cilvēki, kam nav problēmu paņemt otru aiz pleciem un nolikt malā. Nekad neesmu tā spējusi un gribējusi. Katrs cilvēks ir pelnījis uzmanību un cieņu,” atzīst aktrise.

Zanes Daudziņas atveidotā Helēna sava krievu akcenta dēļ ir viena no kolorītākajām varonēm. ”Kad man zvanīja Inta Gorodecka un lūdza, lai es spēlēju šādu mafiozo krievu sievieti, kuras tēvu atveidos Jakovs Rafalsons, nekādi nespēju atteikties no tik vilinoša piedāvājuma. Rafalsons bija trumpis, kura dēļ uzreiz piekritu, lai arī pirms tam biju sev nosolījusies, ka vairs netiražēšu to krievu akcentu,” atklāj aktrise, kura dzīvē krievu valodu nemaz tik labi nepārvalda.

Jautāta, vai kādreiz seriāla filmēšanas laikā bijusi situācija, kad aktrise teikusi – nē, es to nespēlēšu, Zane vienu tādu epizodi atceras. Bijis gadījums, kad aktrise ļoti lūgusi nerakstīt mīlas ainu kopā ar aktieri Mārtiņu Meieru. ”Mums bija un, domāju, arī tagad ir ļoti īpaša saikne… Vairāk nekā labiem draugiem, vai pat kā mammai ar dēlu. Brīdī, kad uzzināju, ka mums abiem plāno rakstīt mīlas ainas, man bija tāds kā šoks. Turklāt mums varētu būt, ka mīlas epizodes gultā būtu jāspēlē daudz un dikti, un tad lūdzu to nedarīt. Man šķiet, ka Mārtiņš nemaz nezina, ka esmu šādi rīkojusies,” noslēpumu atklāj Helēnas lomas atveidotāja. Tagad viņa nelūgtu mainīt scenāriju. ”Saprotu, ka tas ir man darbs, mana profesija. Man jātiek ar to galā. Bet tajā brīdī man bija sajūta, it kā mīlas ainas būtu jāspēlē ar dēlu,” akcentē Zane Daudziņa.

Skaties video, kā Helēna savaldzina Donātu!