UgunsGrēka Gatis reālajā dzīvē alkoholu nelieto vispār

5 komentāri
UgunsGrēka Gatis reālajā dzīvē alkoholu nelieto vispār
TV3 publicitātes foto

Latvijas Nacionālā teātra aktieris un iecienītā seriāla UgunsGrēks konjakus mīlošā Gata lomas atveidotājs Mārtiņš Brūveris (33) ir veselīga dzīvesveida piekritējs – pārvietojas ar velosipēdu, priekšroku dod dabas produktiem, bet no alkohola ir atteicies pilnībā.

Seriālā UgunsGrēks Āboltiņu viesnīcas mantinieks Gatis Āboliņš mīl iedzert, turklāt dara to bieži – gandrīz ne diena nepaiet bez konjaka glāzes pacelšanas. Bet reālajā dzīvē šis ”hobijs” aktieri nesaista. ”Pagaršojis esmu – zinu, kas tas ir, bet neko vairāk. Alkohols tikai rada problēmas dzīvē,” sarunā ar žurnālu Kas Jauns pauž aktieris Mārtiņš Brūveris, starp kura tikumiem minama arī nesmēķēšana un nodarbošanās ar jogu. Par glāzes cilāšanu seriāla uzņemšanas laukumā aktieris nav sajūsmā, bet ko padarīsi, ja tāda loma…

”Man pieticis novērojumu no malas. Redzu izmisīgas pūles noturēties kājās un kontrolēt sevi. Atraušanos no sienas un mēģinājumu spert soli. Man nav jāpiedzeras pašam, lai varētu to notēlot,” bilst Mārtiņš, kurš daudz labprātāk reibstot no ceriņu smaržas, ne alkohola.

Dzeršanai kā procesam Mārtiņš radis citu piepildījumu. Viņš akcentē, ka labākais dzēriens ir zāļu tējas un sulas, ko pats sarūpē. Piemēram, nesen aktieris zāļu tēju krātuvīti papildinājis ar priežu pumpuriem. ”Neesmu vēl salasījis ģaiļbikses. Zinu, ka Jaunjelgavas pusē jau noziedējušas, bet Vecpiebalgā vēl ir!” teic aktieris.

5 komentāri