“UgunsGrēka” galveno lomu atveidotāja: Ziemassvētkos neizmantojam telefonus – unikālas lietas notiek, kad cilvēki sarunājas!

4 komentāri
“UgunsGrēka” galveno lomu atveidotāja: Ziemassvētkos neizmantojam telefonus – unikālas lietas notiek, kad cilvēki sarunājas!
Privātais arhīvs

Strauji tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads, par ko liecina tas, ka šodien ir jau otrā advente. Tad nu portāls “Skaties.lv” turpina apvaicāt sabiedrībā zināmus cilvēkus par to, kas viņiem saistās ar svētku sajūtu, kā arī to, ko viņi var ieteikt citiem. Seriāla “UgunsGrēks” zvaigzne, jaunā aktrise Marija Linarte iesaka rūpīgāk izvēlēties to, ko dāvināt otram.

“Gada beigas un Ziemassvētki ir liels pārdomu un sevis kārtošanas laiks. Mans ieteikums ne tikai svētku vakara pavadīšanai, bet arī ikdienai un jaunajam gadam – savu brīvo/ne darba laiku padarīt kvalitatīvu un pavadīt to tikai un vienīgi ar tiem cilvēkiem, kuru sabiedrībā jūtaties ērti,” uzskata Linarte.

“Tikai Jūs – nevis mamma, tētis, brālis, meita, kleita, bet kā JŪS jūtaties ērti,” uzskata Latvijā populārāko dvīņu – Sandijas un Kristas – lomas atveidotāja. “Pietiek domāt par pieklājības normām, laiks domāt par sevi,” uzsver Marija, kura arī dāvanas izvēlas pēc ļoti interesanta principa.

Foto: Marija Linarte seriālā “UgunsGrēks”

“Dāvanas svētkos dāvināt nevis pēc “tam jau nu ļoti vajag” principa, bet “šim es gribu uzdāvināt šo” un “tam es negribu dāvināt neko” principa.” Jaunā aktrise arī šajā jautājumā aicina padomāt gan par sevi, gan par savu maciņu.

Nobeigumā Linarte aicina neizmantojam telefonus. “Unikālas lietas notiek, kad cilvēki sarunājas pa īstam!”