Komentāri
”UgunsGrēka” fināls ir klāt! Pirmie FOTO no kāzu filmēšanas Bīriņu pilī
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Visam labajam reiz pienāk gals, un šodien, 19. maijā, noslēgumu piedzīvos ”UgunsGrēks”, kurš skatītāju sirdis karsējis daudzu gadu garumā. Uz fināla filmēšanu Bīriņu pilī ieradušies aktieri no fanu aprindām un jau iemīļotie tēli, un Skaties.lv piedāvā jau tagad aplūkot pirmos kadrus no pēdējās sērijas.

Svinot lielo finālu, Skaties.lv tika izsludināts īpašs konkurss, kurā uz aktieru vietām seriālā varēja pieteikties fani no tautas.  Visi 30 aktieru konkursa finālisti mēroja ceļu uz Bīriņu pili ar īpašo fanu autobusu, lai fināla sērijā iejustos lomās un spēlētu plecu pie pleca ar ekrāna leģendām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zentas ”bārenīšus” jau redzēji? Skaties te!

Jau zināms, ka seriāls noslēgsies ar kāzām, un lielajās svinībās mirdzēs arī aktieri no tautas. Vairāki fani tikuši pie oficiantu lomām un apkalpos kāzu viesus, citi paši būs viesi. Piedāvājam apskatīt pirmos foto.

Foto: Bīriņu pils gatavojas ”UgunsGrēka” finālam

”UgunsGrēka” fināla sērija jau 19. maijā plkst. 21.00. Pirms tam, ierastajā laikā, īpaša sarkanā paklāja tiešraide no noslēguma svinībām!

Indulis bildina Zentu! Noskaties video te!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl