“UgunsGrēka” fināla sezona iesākas asiņaini

2 komentāri
“UgunsGrēka” fināla sezona iesākas asiņaini
Foto: ekrānuzņēmums

Šā gada 30. janvāris iezīmējies ar visiem labi pazīstamā seriāla “UgunsGrēks” fināla sezonas iesākšanos. Jau pirmā sērija iezīmēja lietas, kurām skatītāji sekos līdzi pirmajās nedēļās, – piemēram, Sandijas slimību un Danas lielo dzīves noslēpumu.

Sērija iesākās ar to, ka Āboliņi plānoja savas viesnīcas atgūšanu, kā arī Lidijas gājienu pie Felzenbaheru, kas beidzās ar neveiksmi – jaunais “Mare SPA” īpašnieks atteicās ar viņu runāt. Tikmēr Mareks centās izrunāties ar Danu. Iesākums bija nesekmīgs, bet tad, kad viņa noskaidroja, ka viņas mīļotais nav redzējis atblāzmas no pagātnes, savārgusi sieviete momentā atplauka.

Turpinājās arī Evas un Jāņa strīds par Grīnberga mantojumu, kas, galu galā, izrādījās… nekas. Pat vēl vairāk – parādsaistības, jo vecais vīrs visus savus īpašumus bija ieķīlājis, kā arī nodarbojās ar spekulācijām akciju tirgū. Jānis šai versijai nenoticēja, un neatkarīgi no tā, kāda ir patiesība, deva Evai 24 stundas laika – samaksāt 100 tūkstošus vai arī viņš nodos sievieti policijai par viņa tēva, Teo brāļa slepkavību.

Trīs jauni tēli un slepkavība

Šodienas sērijā ienāca uzreiz trīs tēli – Annija un Kaspars, kas turpmākajos notikumos būs sīvi konkurenti par darbu pie Aivara, kā arī noslēpumainā Megija. Viņa seriālā parādījies, ienākot pa Pētersonu viesnīcas durvīm, sakot, ka viņai kaut kas nepieciešams no jau pieminētā Jāņa Grīnberga.

Kulminācija tika sasniegta pašā sērijas noslēgumā, kad pēc pamatīgas iedzeršanas pamodās Jānis ar nazi rokās un asiņainu Megiju blakus. Sīkāk apstākļi apskatīti netika, kas nozīmē, ka tos noskaidrosim jau tuvākajās dienās.

Video: seriāls “UgunsGrēks”, 17. sezonas 1. sērija

Foto: kadri no sērijas

2 komentāri