7 komentāri
”UgunsGrēka” finālā beidzot parādīsies leģendām apvītie Zentas ”bārenīši”; pirmie FOTO
Foto: Skaties.lv

Jau piektdien, 19. maijā, lielā fināla sērija gaidāma seriālam ”UgunsGrēks”. Tajā būs redzamas vismaz 30 jaunas sejas – aktieri no tautas, kuri uzvarēja Skaties.lv konkursā. Nu kļuvis zināms, ka starp jaunajiem tēliem būs arī jau leģendārie Zentas ”bārenīši”, kuri gadiem tiek pieminēti sižetā, bet līdz šim nekad netika parādījušies atklātībā.

UZMANĪBU! Mums ir ”bārenīšu” foto! Skaties šeit!

Pagājušonedēļ uz Bīriņu pili devās īpašs fanu reiss, kurā jaunie aktieri ”no tautas” devās pretī savam lielajam ekrāna uznācienam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašāk par fanu reisu lasi te!

Kā noskaidroja Skaties.lv, fanu autobusā ir arī divi laimīgie, kuriem pēdējā sērijā būs tas gods atveidot leģendām apvītos Zentas ”bārenīšus”.

Kā neskaitāmas reizes seriālā akcentējusi Zentiņa, viņas dzīvesdraugs Jančuks ir devies aizsaulē, tāpēc atvašu jeb ”bārenīšu” audzināšanas gulstas vien uz viņas trauslajiem pleciem.

Sirdi plosošais stāsts par ”bārenīšiem” Zentai noderējis visdažādākās dzīves situācijās. Čiepjot gardumus no ledusskapja vai īdot par zemo apkopējas algu, Zentiņa allaž atcerējusies pieminēt savus ”bārenīšus”, liekot skatītājiem domāt, ka runa ir par mazulīšiem, kuri izsalkuši gaida mājās mammu.

Īsto bārenīšu parādīšanās seriālā faniem būs varens pārsteigums. Kāpēc un galvenais kādi seriālā beidzot ieradīsies ”bārenīši”? ”UgunsGrēka” fināla sērija jau 19. maijā 21.00. Pirms tam, ierastajā laikā, īpaša sarkanā paklāja tiešraide no noslēguma svinībām!

Foto: uzmanību – ”bārenīši” ir šajā autobusā! Kuri tie ir?

Sveicienu Zentiņai sūti šeit!

Sveicienu Gunāram sūti šeit!

Sveicienu Lidijai sūti šeit!

Sveicienu Fēliksam sūti te!

Sveicienu Aivaram sūti te!

TOP komentāri

 • Ha
  +6 +6 0

  Ha

  Tak pèc sižeta tiem bàrenìšiem vajadzètu bùt ap 50,Zentai ap 70 un Mildai ap 90 :D jo Milda kà pensionèta skolotàja virtuvè stràdà jau no seriàla sàkuma un tad pat Ieviņa nebija vèl dzimusi :)
 • zuze
  +3 +3 0

  zuze

  Vai vienreiz var aizklapēt ciet to seriālu?! Regīna Devīte ir cien. aktrise un labi, ka atvadās ...
 • Jelgava

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl