UgunsGrēka fani var būt šokā: Fēlikss no darba atbrīvo Zentu un pieķer viņu zādzībā!

Pievienot komentāru
UgunsGrēka fani var būt šokā: Fēlikss no darba atbrīvo Zentu un pieķer viņu zādzībā!
Publicitātes foto

Ja iepriekš runas bija par Zentas sapņiem ieņemt mēra kundzes amatu, tad tagad kundzītei draud bezdarbs un, iespējams, pat darīšanas ar policiju, jo šodienas UgunsGrēks sērijā tika pieķerta zādzībā.

Vēlēšanās leģendārā istabene izgāzās un centās atgūt savu līdzšinējo darbu, taču pēdējās sērijās var just, ka Zentiņa ir pamatīgi aizrāvusies ar alkoholu, kā arī viņa nekaunas paņemt to, kas nepieder pašai. Šajā nedēļā jau vienreiz viņa atļāvās neierasties darbā, par ko Fēlikss pamatīgi sadusmojās, un arī viņas alkoholisms nav palicis nepamanīts. Uz mēģinājumiem “spēlēt uz jūtām” par to, ka Mildiņa viena pati nespēšot nomaksāt dzīvokli, Pētersonu viesnīcas pārvaldnieks “neiekrita”, tad Zenta ķērās pie pēdējā salmiņa.

FOTO

Jūtot, ka iepriekšējā lēmumā Fēlikss ir nelokāms, viņa izdomāja pasaciņu par to, ka jaunā viesnīcas darbiniece Magda ir zagle. Protams, pārbaudot somiņu, nekas tāds neatklājās, savukārt pirms tam Zenta savā somiņā bija ieslidinājusi dažas mazās stiprā alkohola pudelītes, kas, protams, šajā nelielajā izmeklēšanā atklājās.

Vai Zentiņa patiešām zaudējusi savu darbavietu Pētersonu viesnīcā? Varbūt Fēlikss vērsīsies policijā? Kāds liktenis sagaida Latvijas pazīstamāko istabeni? Turpini sekot līdzi seriāla UgunsGrēks gaitām kanālā TV3, video vietnē TVPlay un portālā Skaties.lv!