Komentāri
UgunsGrēka Edijs: Sezonas noslēgumā Āboliņiem novēlu izdzīvot!
Foto: F64

Pagājušajā nedēļā milzīgās krīzes Āboliņu ģimenē dēļ, kas bija saistīta ar Lidijas “nāvi”, seriālā UgunsGrēks pavisam negaidīti atgriezās Artūra Dīča spēlētais Edijs. Portāls Skaties.lv sazinājās ar aktieri, lai noskaidrotu sajūtas pēc tik ilgas prombūtnes.

Artūrs seriālā atgriežas spraigā brīdī – kad UgunsGrēka ļaunākais tēls Sandija it kā “nomušījusi” ģimenes galvu, Olgas Dreģes spēlēto Lidiju. Jautājām, vai Edijam sen jau bija aizdomas par viņas patieso dabu, uz ko aktieris atbildēja apstiprinoši: “Jā, tā bija! Aizdomas manam varonim bija jau pirms devos uz Parīzi. Tagad tās, izskatās, ir pilnībā apstiprinājušas!”

Ar Mārtiņu Brūveri filmēšanas laukumā Dīcis sastrādājies jau gadiem, taču ar jauno aktrisi Mariju Linarti viņš ticies tikai pavisam nesen. “Ir ļoti forši sastrādāties ar tādu aktrisi kā viņa,” komentē Dīcis, kurš iepriekš nezināja, ka pēc aiziešanas no seriāla atgriezīsies UgunsGrēkā ar jaunu sparu.

Izrādās, arī ielā joprojām Artūru atpazīst nevis kā viņu pašu, bet gan kā Ediju. “Ziemā gan dzīve mierīgāka,” smej Dailes teātra aktieris. “Taču ikdienā, ja kāds mani atpazīst, tad vairāk tomēr kā Ediju, nevis Artūru Dīci.”

Sezonas noslēguma vēlējums Āboliņu ģimenei viņam ir lakonisks un tiešs: “Izdzīvot!”

Foto

Lasi vēl