1 komentārs
UgunsGrēka Donātam dzīvē tīri labi patīk Pamelas Andersones apaļumi
Foto: SCANPIX-LETA

Dailes teātra aktieris Aldis Siliņš (36), kurš iecienītajā seriālā UgunsGrēks atveido Donātu, atzīst, ka dzīvē viņam nav bijusi saskare ar krūšu inplantiem, bet tik radikāls kā Donāts šajā jautājumā viņš neesot.

Vēl pavisam nesenā pagātnē ir notikumi seriālā UgunsGrēks, kad Alda Siliņa atveidotā Donāta sieva, kuras lomā iejutusies aktrise Zane Daudziņa, vienu dienu pēc slepena plastikas ķirurga apmeklējuma vīru ”pārsteidza” ar apjomīgiem implantiem. Tas izsauca strīdus pāra starpā, līdz pat Donāta ultimātam par laulības šķiršanu. Donāta atveidotājs teic, ka dzīvē tik radikāls kā viņa atveidotais tēls vis nav.

”Man dzīvē nav bijis izdevības pieskarties silikona krūtīm, bet nedomāju, ka man tā būtu problēma. Trakākais varētu būt, ja mana sieviete man nepajautātu un pārnāktu mājās ar diviem milzīgiem pārsteigumiem,” sarunā ar žurnālu Kas Jauns atzīst aktieris.

Kad Siliņš bijis pavisam zaļš puika, viņa uzmanību piesaistījušas seksbumbas Pamelas Andersones mākslīgās krūtis. ”Ikviens dekoltē ar lielāku izgriezumu piesaista vīrieša skatienu, tas ir normāli. Vai man patika, kā izskatās Pamela Andersone? Nu jā!” atklāj Siliņš.

Kā uz Helēnas izteiksmīgajiem apaļumiem reaģē vīrieši seriālā UgunsGrēks, skaties video!

TOP komentāri

  • Leviathan
    0 0 0

    Leviathan

    Baigi seklie viņam tie parametri un informācija vēl jo vairāk - laiks, kad Pamela andersone bija pievilcīga seksbumba, jau ir krietni sen kā aiz kalniem - Tagad to sačervelējušos govi diez kā vairs uzskatīt tiešām negribas. :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl