UgunsGrēkā atkal būs dvīņi!; šoreiz tās būs meitenes – Kristai uzradusies dvīņumāsa?

9 komentāri
UgunsGrēkā atkal būs dvīņi!; šoreiz tās būs meitenes – Kristai uzradusies dvīņumāsa?

Šīs nedēļas lielākais notikums Latvijas populārākajā seriālā pavisam noteikti ir divu varoņu – Sandijas un Intara – ierašanās Pētersonu viesnīcā. Tam visam blakus ir vēl kāda intriga – jaunā meitene ļoti atgādina UgunsGrēkā jau esošu varoni…

Kas ir Sandija?

Sandijas vecāki – vidusmēra cilvēki ar vidusmēra ienākumiem, kas dzīvo Rīgā – pirms pāris dienām atklājuši Sandijai, ka patiesībā viņa ir adoptēta. Vecāki atklāj šokējošu patiesību par Sandijas īstajiem vecākiem, šis pavērsiens pārsteigs nevienu vien skatītāju. Sandija ir 19 gadus veca, aktīva, temperamentīga, impulsīva un emocionāla meitene, kura tikko pabeigusi vidusskolu.

Šai varonei seriāla veidotājiem, protams, nebija jāmeklē cita aktrise – viņu attēlos tā pati jaunā censone Marija Linarte, kas līdz šim seriālā darbojusies kā Krista. Atgādināsim, ka daudzas sezonas UgunsGrēkā bija redzami vēl daži personāži, kurus atveidoja viens un tas pats aktieris – kad seriālā bija redzams arī mūziķis Mārtiņš Freimanis, viņš kādu laiku attēloja gan Oto, gan Edgaru Pētersonus, kas ir viesnīcas īpašnieka, Aivara, mazdēli. Arī Ģirtam Ķesterim kādu laiku sanāca “rauties” divās lomās, jo blakus Fēliksa lomai bija jāspēlē arī leģendārā Leona tēls.

FOTO

Kā zināms, arī Kristas informācija par viņas vecākiem līdz šim ir bijusi diezgan skopa, ja, protams, neskaita to, ka vīrietis, ar kuru viņa pagājušajā sezonā jau bija gatava likties slīpi (un teorētiski to arī izdarīja, tikai pats akts izpalika), izrādījās viņas pazudušais tēvs. Kā tālāk risināsies abu meiteņu attiecības?

Abu jauno varoņu starpā nav mīlestības

Intara un Sandijas devīze – mērķis attaisno līdzekļus. Ar morāles dilemmām ne viens, ne otrs nemokās. Vienīgais, kas ir svarīgi, – īstenojot savas vēlmes, nenonākt policijas redzeslokā. Un vēl, lai arī viņiem labi saskan gan sadzīvē, gan seksuālajā ziņā, tomēr tā nav īsta mīlestība. Tieši Pētersonu viesnīcā abi sastaps cilvēkus, kuros iemīlēsies!

9 komentāri