UgunsGrēkā atkal atskanēs šāviens!

Komentāri
UgunsGrēkā atkal atskanēs šāviens!
Foto: Flickr

Šīs nedēļas izskaņa seriālā UgunsGrēks jau atkal atstājusi skatītāju “uz pauzes”, jo vakardienas sērijā Kristas varone tika sašauta ar bultu, taču, spriežot pēc nākamās nedēļas anotācijas, kas meklējama TV3 kanāla mājaslapā, meitene izdzīvos un viņu kārtīgi aprūpēs jaunais seriāla tēls Dāvids. Taču blakus šīs lietas izmeklēšanai notikumi ļoti strauji attīstīsies arī Karīnas un Gunāra epopejā.

Gunārs ieskatījies Karīnā jau no pirmās dienas

Jau kopš brīža, kad skatītāji tik tikko bija iepazinušies ar jauno Pētersonu viesnīcas kafejnīcas viesmīli, bija skaidrs, ka tās priekšniekam Gunāram sarkanmatainā Karīna, kuru atveido Zane Burnicka, tīri labi iet pie sirds. Ne velti šajā nedēļā no šīs varones sagaidījām arī striptīzu. Taču paralēli šo attiecību attīstībai tajās pamazām sāka jaukties arī Milda, kura nespēja “panest” konkurenci, jo bija pieradusi, ka virtuvē darbojas viena. Pēc tam pieslēdzās arī Helēna, un nākamnedēļ izvērtīsies pagalam nelāgi…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Mildu atbrīvo no darba. Jau otro reizi!

Ne pirmo reizi kāds cenšas seriāla jauno pāri izšķirt, taču ironiskā kārtā šoreiz tā ir Zanes Daudziņas atveidotā Helēna, kura vēl pirms dažām nedēļām bija apņēmības pilna Gunarikam atrast otro pusīti. Kaut kas viņai acīmredzot Karīnā nepatīk, taču Gunārs nav ar pliku roku ņemams – šajā afērā iesaistīsies arī Milda, un par to tiks atbrīvota no darba. Kā atceramies, jau otro reizi, lai gan iepriekšējā reizē viņi salaba.

Helēna ķeras pie ieroča un…

Šajā stāstā kādā brīdī viss aizies galīgi šķērsām, jo nākamās nedēļas UgunsGrēka pēdējā sērijā Helēna ķersies pie radikāla risinājuma – pēc tam, kad Donāta mīļotā uzzinās, ka Mildiņa ir atlaista no darba, viņa nolems pabaidīt Karīnu ar ieroci, taču beigās atskanēs šāviens.

Kādas sekas būs šim starpgadījumam? Turpini sekot līdzi seriāla UgunsGrēks attīstībai kanālā TV3, video vietnē TVPlay un portālā Skaties.lv!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl