“UGUNSGRĒKA” APTAUJA: vai Evu ieliks cietumā?

3 komentāri
“UGUNSGRĒKA” APTAUJA: vai Evu ieliks cietumā?
Foto: ekrānuzņēmums

Nedēļas sākumā “UgunsGrēka” fani kanālā TV3 bija liecinieki vēl viena slepkavībai, tikai šoreiz tā nenotika Pētersonu viesnīcā. Āboliņu ģimenes vadītajā “Mare SPA” norisinājās ļoti interesanti notikuma visas sērijas garumā, bet par pašu galveno vēlamies jums, dārgie skatītāji, lūgt izteikt savu viedokli.

Ievas Pļavnieces atveidotajai Evai jau sen bija zobs uz Valmieras Drāmas teātra aktiera Mārtiņa Liepas atveidoto Jāni, jo tieši pie viņa potenciāli glabājās informācija par dāmas melno pagātni. Viņa bija gatava uz visu, lai novāktu savu attālo radinieku no ceļa. Un vēl pat nedaudz vairāk…

Eva ievilināja savu ienaidnieku lamatās, precīzāk, gultā, un beigās viņu… nošāva. Pēc tam tika meklēta Gata palīdzība, kas gandrīz izdevās. Bet vai arī šoreiz viss tiks veiksmīgi noklusināts?

Vai Eva nonāks cietumā? Saistītais raksts

Rezultāti:
14%

Protams, Putniņš izcili dara savu darbu!

58%

Nē, Āboliņi ir pārāk slīpēti, tiks iegāzts kāds cits

27%

Pagaidām vēl grūti spriest. Jāskatās, kā risināsies tālākie notikumi

Foto: Eva nogalina Jāni

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl