107 komentāri
”UgunsGrēka” aktieru konkursā konstatēta iespējama krāpšanās
Foto: ekrānuzņēmums

Iemīļotā seriāla ”UgunsGrēks” noslēdzošajā sezonā tā veidotāji seriāla faniem piedāvā līdz šim nebijušu iespēju – kļūt par ”UgunsGrēka” aktieri. Vēlme mirdzēt TV ekrānā ir tik liela, ka balsu vākšanā tiek izmantotas negodīgas metodes.

Respektējot visu pretendentu tiesības uz godīgu cīņu, konkursa ”UgunsGrēks meklē aktierus” rīkotāji nāk klajā ar paziņojumu, ka balsojuma gaitā ir konstatētas rīcības, ar kuru palīdzību notiek negodīga balsu vākšana. Personas, kuras izmantojušas šīs negodīgās darbības, tostarp automatizētu skriptu, ir identificētas. Šīs personas, iespējams, tik izslēgtas no turpmākas dalības konkursā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visiem konkursantiem portāls Skaties.lv atgādina, ka konkursa dalībnieks ir atbildīgs nodrošināt godīgu balsu vākšanas metodi. Ja seriāla ”UgunsGrēks” producenti un portāls Skaties.lv, turpmāk – Organizators, konstatē apzinātas negodīgas vai neētiskas balsu vākšanas metodes rezultāta uzlabošanai, tai skaitā, nepatiesas informācijas sniegšanu, maldināšanu, esošās balsošanas sistēmas krāpnieciska apiešanu, balsu pirkšanu, masveidīgu surogāt vēstuļu sūtīšanu, konkursa Organizatoram ir tiesības izslēgt dalībnieku no turpmākas dalības konkursā, kā arī bez brīdinājuma un jebkādiem papildus paskaidrojumiem, anulējot dalībnieka konkursa rezultātus. Minētās tiesības Organizators var izmantot gan konkursa norises laikā, gan konstatējot attiecīgos apstākļus pie konkursa rezultātu apkopošanas.

Balsojums noslēgsies 28. martā plkst. 23.59. No 30 visvairāk balsis ieguvušajiem dalībniekiem producenti izraudzīsies piecus; viņu vārdi, uzvārdi portālā Skaties.lv tiks publicēti 31. martā.

Piesakies aktieru konkursam un balso šeit!

Foto: Pētersonu un “Mare SPA” viesnīcas bez iemīļotajiem tēliem

TOP komentāri

 • Mareks
  +22 +21 -1

  Mareks

  Visticamāk tas Austris ir vainīgs, no tā tipiņa var sagaidīt visu, spoki.lv bija ielikti video, kur Austris Jansons publiski nomelnoja pirmās vietas pretendentu. Uzskatu, ka arī viņš varētu būt veicis negodīgu balsu uzpirkšanu, tikai dēļ tā, lai uzvarētu, kamēr pats nomelno citus, uzskatos, ka viņi ir uzpērk balsis...
 • Jānis
  +20 +19 -1

  Jānis

  Uz ko tik cilvēki nav gatavi slavas dēļ?
  Jo citam riepas ir tikai gumija, citam - visa dzīve
 • pepebeeee
  +20 +18 -2

  pepebeeee

  Nu tas Austris nav vispār adekvāts. Facebook veido dzīvās reportāžas ( live ) un sāk pazemot pirmās vietas pozīciju, respektīvi, Valtu! Visādi lamuvārdi dzirdēti, diezgan rupjš cilvēks. Brīnos, ka cilvēki vēl par viņu balso. Bet es pats varu likt roku uz sirdi un teikt, ka par Valtu balso viņa atbalstītāji, viņu ir daudz, es to ļoti labi zinu. Visas balsis ir unikālas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl