UgunsGrēka aktieriem pievienosies Ieva Pļavniece, atveidojot sen gaidītu varoni

7 komentāri
UgunsGrēka aktieriem pievienosies Ieva Pļavniece, atveidojot sen gaidītu varoni
Foto: F64 un Viasat

Seriāls UgunsGrēks saviem faniem martā ir sarūpējis kādu patīkamu pārsteigumu – seriāla beidzot ieradīsies sen gaidīts un līdz šim neredzēts varonis, ko uzticēts atveidot talantīgajai Ievai Pļavniecei, portālam Skaties.lv apstiprina seriāla veidotāji.

Aktrisi, uzņēmēju un šova Izklausies redzēts finālisti Ievu Pļavnieci seriālā redzēsim jau pavisam drīz – pēc divām nedēļām. Tikmēr aktrise jau uzsākusi filmēšanos, iejūtoties… Kristas un Sandijas mammas Evas tēlā.

Kā atklāj seriāla veidotāji, Eva ir enerģiska sieviete, pārliecināta par sevi, savu skaistumu un gudrību. Cilvēkus vērtē pēc viņu maka biezuma. Uzskata sevi par tik vērtīgu, lai satiktos tikai ar noteikta līmeņa cilvēkiem – bagātiem un veiksmīgiem.

Foto

Pamatskolas laikā mācījās vienā klasē ar Gati, abiem bija romantiskas attiecības. Kad Eva 16 gadu vecumā palika stāvoklī, viņas vecāki un Gata ome Lidija darīja visu, lai neviens par to neuzzinātu. Evas vecāki kopā ar meitu steidzīgi pārcēlās no Valmieras uz Kuldīgu, Eva dzemdēja dvīņus, bet viņai tika samelots, ka dvīņi dzemdībās ir miruši.

Tāpēc liels ir Evas izbrīns, kad kādu dienu viņu uzmeklē Edijs un viņa uzzina, ka Gatis viņu nekad nav nodevis, savukārt abas viņu meitas nu jau ir pieaugušas. Kas notiks turpmāk?

Foto

7 komentāri