Tuvojas UgunsGrēka 13. sezonas fināls – beidzot tiks noskaidrots slepkava!

10 komentāri
Tuvojas UgunsGrēka 13. sezonas fināls – beidzot tiks noskaidrots slepkava!
TV3 Publicitātes foto

TV3 seriālā UgunsGrēks arvien vairāk pieaug intriga par un ap Sofijas slepkavu. Kuram bija motīvs viņu nogalināt? Kāds no varoņiem dzird slepenas sarunas, cits – saņem draudus. Kurš galu galā ir slepkava? Ilgi gaidītais brīdis tuvojas, kad personāži beidzot savām acīm ieraudzīs īsto slepkavu!

Finālā spriedze valdīs arī mīlas frontē, jo kulmināciju piedzīvos Ievas un abu vīriešu Viestura un Edija attiecības. Skatieties seriāla UgunsGrēks 13. sezonas noslēguma sēriju jau 8. jūnijā plkst. 20.20 TV3 un TVPlay

Mīlētākā Latvijas seriāla UgunsGrēks 13. sezonas sākumā ieradās jauna varone vārdā Sofija Hartmane, kura bija iepīta ne vienā vien intriģējošā un noslēpumiem caurvītā notikumā. Sofijas mērķis bija par katru cenu panākt savu, tāpēc nereti bija grūti atšķirt, cik daudz no viņas sacītā ir patiesība un cik – meli! Diemžēl Sofijas liktenis seriālā noslēdzās ar nelaimi – viņa tika noslepkavota. Taču slepkava vēl joprojām nav notverts! Kuram traucēja Sofija tik ļoti, ka bija jāņem rokās ierocis? Kas vēlējās viņas nāvi? Sezonas noslēgumā beidzot trīs seriāla personāži – Fēlikss, Gunārs un Donāts – atklās slepkavu!

FOTO

Sezonas noslēguma notikumos Zentiņa turpina savu uzvaras gājienu, nu jau kandidējot uz mēra amatu! Mirdza ir saprotoša un pakļaujas Zentas nekaunībai, kā arī iesaistās dažādās peripetijās. Tajā pašā brīdī Zenta pat nemana, kā ar savu apsēstību viņa pazemo citus! Vai un, kā noslēgsies Zentas dullums, uzzināsiet jau drīzumā!

Viens no seriāla kolorītākajiem tēliem – Helēna – kādu laiciņu atpakaļ pārsteidza savu vīru ar apjomīgām silikona krūtīm, kas nenoliedzami apžilbināja arī citus seriāla vīriešus! Sezonas nobeigumā Helēna turpinās skatītājus pārsteigt ar sarīkoto skaistumkonkursu “Miss Bjust”, kurā, protams, startēs arī viņa pati! Un skatītāji piedzīvos ārkārtīgi uzjautrinošu brīdi, kuru skatītāji ieraudzīs drīzumā.

Finālā atklāsies, ka Kristai ir iepaticies Gatis, un viņa būs izdomājusi mulsinošu savaldzināšanas plānu. Vai Gata jūtas arī ir mīlestības pilnas? Baudiet kaislības, intrigas un šokējošus pārsteigumus seriāla UgunsGrēka noslēgumā!

10 komentāri