Turpinām smieties kopā ar UgunsGrēka aktieriem; kuriozi 11. daļa

Komentāri

Iemācīties visu aktierim paredzēto tekstu nav nemaz tik viegli. Arī notēlot to visu, īpaši, ja filmēšanas laukumā valda pozitīva atmosfēra. Pagājušajā nedēļā noslēdzās seriāla UgunsGrēks 12. sezona, un tādēļ portāls Skaties.lv piedāvās saviem lasītājiem vēl neredzētus un ekskluzīvus materiālus. Viens no tiem – iepriekšējo sezonu filmēšanas aizkadri un kuriozi! Skatāmies 11. daļu!

Laiks jau 11. daļai filmēšanas aizkadru kurioziem jeb ”blooperiem”. Lai gan aktieriem ir ļoti grūts darbs, ja to nepavadīs jautrā gaisotnē, kā lai citādāk to iemīl? Noskaties un papriecāsimies visi kopā! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādināsim, ka piektdien, 19. decembrī, noslēdzās UgunsGrēka 12. sezona, turklāt ļoti skaļi – ar šāvienu. To, kas to izdarīja, kāpēc un kādas tam būs sekas, sagaidīsim jaunākajās sērijās.

Šeit 1. daļa, 2. daļa3. daļa4. daļa5. daļa6. daļa7. daļa8. daļa9. daļa un 10. daļa!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl