Tas ir jāredz: UgunsGrēka sekssimbols gorās vienos “trusikos”! Seriālā beidzot striptīzs

1 komentārs
Tas ir jāredz: UgunsGrēka sekssimbols gorās vienos “trusikos”! Seriālā beidzot striptīzs
Pubicitātes foto

Seriāls UgunsGrēks sagādājis īstus svētkus skatītājām. Ceturtdienas, 6. oktobra, sērijā galvenais varonis Fēlikss, kuru atveido Latvijas sieviešu mīlētais aktieris Ģirts Ķesteris, izpilda īstu striptīzu.

Fēliksa striptīzs ir kā svaiga ūdens malks tiem UgunsGrēka baudītājiem, kuru nervi pēdējā laikā ir pārāk uzvilkti seriālā šobrīd aktuālo īpaši daudzo kriminālo līniju dēļ.

Kamēr Luīze izmisīgi cīnās par nozagtā bērna atgūšanu, metoties pie rīkles pat Vadimam, Kristas un Sandijas attiecību drāmas rezultātā Dāvida dzīvība karājas mata galā, bet Āboliņu nelāgās biznesa intrigas jau sapinušās kā nepaklausīgi mati vējā, Fēlikss vienkārši ņem un izģērbjas!

Izģērbšanās aina notiek slavenajā ”biljarda istabā”, kur tradicionāli norisinās visi karstākie UgunsGrēka notikumi, tostarp, tur notikušas vairākas slepkavības.

Fēlikss skatītāju priekšā nekautrīgi atbrīvojas no iemīļotajām armijas biksēm, atklājot, ka zem tām valkā pieguļošus trusikus debeszilā tonī.

VIDEO

Taču Pētersona viesnīcas saimniecības daļas vadītāja striptīzs nav vienīgais kaislīgais moments, ko skatītājiem piedāvā ceturtdienas sērija. Viesnīcā pēc ilgākas prombūtnes ierodas Pētersons, un uzreiz rodas pārpratums ar “čiki – briki”.