1 komentārs

Seriāls UgunsGrēks sagādājis īstus svētkus skatītājām. Ceturtdienas, 6. oktobra, sērijā galvenais varonis Fēlikss, kuru atveido Latvijas sieviešu mīlētais aktieris Ģirts Ķesteris, izpilda īstu striptīzu.

Fēliksa striptīzs ir kā svaiga ūdens malks tiem UgunsGrēka baudītājiem, kuru nervi pēdējā laikā ir pārāk uzvilkti seriālā šobrīd aktuālo īpaši daudzo kriminālo līniju dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr Luīze izmisīgi cīnās par nozagtā bērna atgūšanu, metoties pie rīkles pat Vadimam, Kristas un Sandijas attiecību drāmas rezultātā Dāvida dzīvība karājas mata galā, bet Āboliņu nelāgās biznesa intrigas jau sapinušās kā nepaklausīgi mati vējā, Fēlikss vienkārši ņem un izģērbjas!

Izģērbšanās aina notiek slavenajā ”biljarda istabā”, kur tradicionāli norisinās visi karstākie UgunsGrēka notikumi, tostarp, tur notikušas vairākas slepkavības.

Fēlikss skatītāju priekšā nekautrīgi atbrīvojas no iemīļotajām armijas biksēm, atklājot, ka zem tām valkā pieguļošus trusikus debeszilā tonī.

VIDEO

Taču Pētersona viesnīcas saimniecības daļas vadītāja striptīzs nav vienīgais kaislīgais moments, ko skatītājiem piedāvā ceturtdienas sērija. Viesnīcā pēc ilgākas prombūtnes ierodas Pētersons, un uzreiz rodas pārpratums ar “čiki – briki”.

TOP komentāri

  • Erna
    0 0 0

    Erna

    Labais! Šādas ainas tiešām patīkamākas par visām tām šaušanām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl