5 komentāri
Tā NAV taisnība! Izplatītas nepatiesas baumas par iespējamo “UgunsGrēka” atgriešanos TV ekrānā
Skaties.lv

Nevienam nav noslēpums, ka mediju pasaulē savu vietu zem saules izcīnījušas viltus ziņas (angliski – “fake news”), un šī sērga skārusi arī skatītāju iemīļoto seriālu “UgunsGrēks”. Apšaubāmi interneta avoti publicējuši vairāku nepatiesu rakstu sēriju, ka rudenī tas atgriezīsies kanālā TV3. Diemžēl tā nav tiesa.

Aicinām neuzķerties uz šīm baumām, jo portāls Skaties.lv ar apstiprinājumu no seriāla veidotājiem oficiāli paziņo, ka “UgunsGrēka” turpinājums nav gaidāms! Atgādinām, ka rudenī skatītājus priecēs tādi šovi kā “X Faktors”, “Saimnieks meklē sievu”, “Īstie veči” u.c., kā arī sagaidāms pārsteigums seriālu žanrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seriāls “UgunsGrēks” noslēdzās 19. maija vakarā ar svinīgu pasākumu kinoteātrī “Splendid Palace”, kur pēdējā sērijā tika izrādīta uz lielā ekrāna. Pēc lielā fināla seriāla veidotāji sveica visus aktierus, kā arī filmēšanas grupu, bet vakars tika aizvadīts jautrā gaisotnē ar kūku, šampanieti un sarunām.

Foto: “UgunsGrēka” noslēguma ballīte

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl