Komentāri

Kamēr vēl gaidām jaunās sērijas paradīšanos TV ekrānos un video vietnē TVPlay, jaunā sarunu šova Sokolovs par seksu vadītājs komentē vienu no epizodēm, kurā redzama Danas un Vadima izpriecāšānās uzreiz pēc kāzām, taču, kā redzams, nemaz tik liela priecāšanās jaunajam pārim nenotika

Jau šovakar TV3 kanālā visiem UgunsGrēka faniem jāspicē ausis, jo iznāk kulta seriāla jaunākā, 13. sezona, kurā jau no pirmajām minūtēm gaidāmi negaidīti pavērsieni. Galu galā – kurš tad beigās tiks nošauts, un kas ir noslēpumainā Sofija Hartmane? Taču pirms tam nedaudz ielūkosimies video fragmentā, lai gūtu priekštatu, kas fanus šī vakara sērijā īsti sagaida.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video redzams brīdis pēc kāzām, kad abi jaunlaulātie – Vadims un Dana – iemēģina noīrēto viesnīcas numuriņu, taču, kā rādās, iemēģināšana beigusies ar fiasko. “Man daudz klientes ir stāstījušas, ka kāzas ir pasākums, kurā jāiegulda liela enerģija, jo ir daudz lietu, par kurām jāparūpējas. Tieši tāpēc kāzu naktis bieži vien nav tādas, kā to atrāda amerikāņu filmas. Citi to izdara vienkārši ķeksīša pēc.”

Lai gan skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs, kuram piektdien televīzija debitēja viņa sarunu šovs Sokolovs par seksu, pats nav precējies, ņemot vērā viņu lielo klientu loku, ir dzirdējis daudz stāstu par un ap kāzām. “Pāri bieži vien ir pārguruši un gultas priekiem viņiem vairs nav spēka. Vai arī, ja “nokniebjas”, tas notiek ķeksīša pēc, un tas sekss ne ar ko neatšķiras no ikdienas mīlas izpausmēm.”

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl