Sokolovs par UgunsGrēka kāzu nakti: jaunie pāri bieži vien “nokniebjas” ķeksīša pēc!

0 Komentāru

Kamēr vēl gaidām jaunās sērijas paradīšanos TV ekrānos un video vietnē TVPlay, jaunā sarunu šova Sokolovs par seksu vadītājs komentē vienu no epizodēm, kurā redzama Danas un Vadima izpriecāšānās uzreiz pēc kāzām, taču, kā redzams, nemaz tik liela priecāšanās jaunajam pārim nenotika

Jau šovakar TV3 kanālā visiem UgunsGrēka faniem jāspicē ausis, jo iznāk kulta seriāla jaunākā, 13. sezona, kurā jau no pirmajām minūtēm gaidāmi negaidīti pavērsieni. Galu galā – kurš tad beigās tiks nošauts, un kas ir noslēpumainā Sofija Hartmane? Taču pirms tam nedaudz ielūkosimies video fragmentā, lai gūtu priekštatu, kas fanus šī vakara sērijā īsti sagaida.

Video redzams brīdis pēc kāzām, kad abi jaunlaulātie – Vadims un Dana – iemēģina noīrēto viesnīcas numuriņu, taču, kā rādās, iemēģināšana beigusies ar fiasko. “Man daudz klientes ir stāstījušas, ka kāzas ir pasākums, kurā jāiegulda liela enerģija, jo ir daudz lietu, par kurām jāparūpējas. Tieši tāpēc kāzu naktis bieži vien nav tādas, kā to atrāda amerikāņu filmas. Citi to izdara vienkārši ķeksīša pēc.”

Lai gan skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs, kuram piektdien televīzija debitēja viņa sarunu šovs Sokolovs par seksu, pats nav precējies, ņemot vērā viņu lielo klientu loku, ir dzirdējis daudz stāstu par un ap kāzām. “Pāri bieži vien ir pārguruši un gultas priekiem viņiem vairs nav spēka. Vai arī, ja “nokniebjas”, tas notiek ķeksīša pēc, un tas sekss ne ar ko neatšķiras no ikdienas mīlas izpausmēm.”

0 Komentāru