Komentāri

Lielākā daļa skatītāju – gan uz teātra skatuves, gan TV ekrānā – redz tikai gala produktu, taču, lai tas nonāktu līdz rezultātam, ir jāiziet cauri zināmam procesam. Aktieriem ir grūts darbs, tāpēc visam jācenšas pieiet ar vēsu prātu, un – kāpēc lai tam nepievienotu šķipsniņu humora? Portāls Skaties.lv šajā Ziemassvētku vakara dienā piedāvā seriāla UgunsGrēks aizkadru kuriozu 9. daļu!

Arī aktieri ir tikai cilvēki, vai ne? Ņemot vērā, ka seriāla UgunsGrēks lielais sezonas noslēgums aiz muguras, nedaudz pakavēsimies atmiņās par skatītāju tik iemīļoto pārraidi un turpinām ar 9. daļu kuriozu aizkadriem, jo, lai gan aktieriem ir ļoti grūts darbs, ja to nepavadīs jautrā gaisotnē, kā lai citādāk to iemīl? Noskaties un papriecāsimies visi kopā! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Ja esi īsts UgunsGrēka fans, tad tevi droši vien interesēs arī pārējās seriāla kuriozu daļas. Tās vari apskatīt te:

Šeit 1. daļa, 2. daļa3. daļa4. daļa5. daļa6. daļa7. daļa8. daļa!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl