Komentāri

Kā jau vēstījām, neuzticami avoti internetā izplatījuši informāciju, ka rudenī gaidāma jaunā “UgunsGrēka” sezona, kas, protams, ir meli. Portāls Skaties.lv sadarbībā ar video vietni TVPlay izveidojuši kompilāciju, kurā vieni no populārākajiem tēliem – Fēlikss un istabene Zenta – reaģē uz šīm nepatiesajām ziņām.

Dailes teātra aktiera Ģirta Ķestera un Valmieras Drāmas teātra aktrises Regīnas Devītes atveidotie lēli ir vieni no kolorītākajiem un noteikti populārākajiem visā “UgunsGrēka” vēsturē, tāpēc ne velti tika izvēlēti tieši šie varoņi. Viņi, tāpat kā mūsu iepriekšējā publikācija, skaidri norāda, ka 19. maija lielais fināls ir un būs pēdējā sērija leģendārajam Latvijas seriālam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TĀ NAV TAISNĪBA!

Video: Zentiņas un Fēliksa reakcija uz baumām internetā

Foto: “UgunsGrēka” lielais noslēgums kinoteātrī “Splendid Palace

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl