Slēdz iekšā TV3, “UgunsGrēks” jau gaisā!

Komentāri

Tas brīdis beidzot ir klāt, Latvijas populārā seriāla “UgunsGrēks” jaunā 12. sezona kopā ar 2014. gada rudeni beidzot ir klāt! Taču, lai nedaudz atcerētos un labāk saprastu, par ko runa būs šajā, pirmajā sērijā un visu jauno sezonu, piedāvajam ekskluzīvi saviem lasītajiem apskatīties izgriezumus no pēdējās sērijas, lai ataustu atmiņā pēdējos notikumus.

Āboliņu ģimenes plāns bija izkrāpt no naivās Ievas viesnīcu, kur darbiņš bija jāpadara Edijam. Ļoti nekrietns puisis, kurš, izrādās, ir gatavs arī iet pāri līķiem, lai panāktu savu. Kam tagad piederēs viesnīca? Vai tiešām tā ir nonākusi Āboliņu ģimenes ķetnās? Kas notiks ar visiem tās darbiniekiem? Skaties jau šovakar un visās nākamajās seriāla “UgunsGrēks” 12. sezonas epizodēs!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl