1 komentārs
Slavenās dvīnes Krista un Sandija uz laiku pametušas “UgunsGrēku”
Foto: F64

Seriāls “UgunsGrēks” ar savu fināla sezonu jau pamatīgi ieskrējies, un ar saviem notikumiem rosina skatītājus domāt un uzdot arī savus jautājumus. Viens no aktuālākajiem – kur ir pazudušas jaunās aktrises Marijas Linartes atveidotie tēli. Portāls Skaties.lv šo neziņu centās skaidrot pie seriāla producentes Baibas Salenieces.

Atcerēsimies, ka iepriekšējo sezonu galvenās darbības norisinājās par un ap diviem tēliem – Kristu, kas no otrā plāna tēla izauga par centrālo varoni, kā arī viņas ļaunā dvīņumāsa, kas neskaitāmas reizes centusies savu radinieci nomušīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ziemā, kas noslēdzās pēc kārtas 16. sezona, noskaidrojās, ka Krista precēsies ar Madara Zvaguļa atveidoto ķirurgu Dāvidu, bet Sandiju viņas pašas labad Āboliņi ievietoja psihiatriskajā slimnīcā. Jaunākajās sērijās Linarte ar saviem varoņiem “UgunsGrēkā” nav manīta, tāpēc skatītāji sāka uzdot jautājumus, kur tad viņa pazudusi!?

Situāciju portālam Skaties.lv skaidroja seriāla producente Baiba Saleniece: “Šobrīd Krista ir laimīgi precējusies un ar Dāvidu dzīvo citur. Iespējams, kaut kad atbrauks, kad tas būs nepieciešams scenārijā. Bet Sandija ārstējas slimnīcā, un nav zināms, vai viņa atveseļosies tik drīz!”

Foto: Marija Linarte dzīvē un seriālā

TOP komentāri

  • sindzuks
    +1 +1 0

    sindzuks

    Man šī aktrise kopš es par viņu uzināju ,ir vienmēr ļoti patikusi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl