Skatītāju vērtējums: noskaidrots UgunsGrēka populārākais tēls!

1 komentārs
Skatītāju vērtējums: noskaidrots UgunsGrēka populārākais tēls!
Foto: Toms Norde

Pagājušajā nedēļā portāls Skaties.lv saviem lasītājiem un seriāla UgunsGrēks faniem piedāvāja piedalīties nelielā aptaujā, lai noskaidrotu – kurš tad īsti ir populārākais un spilgtākais varonis Latvijas iemīļotākajā seriālā. Sīvā kaujā par pirmo vietu cīnījās jaunās aktrises Marijas Linartes atveidotā Krista, kā arī šova Izklausies redzēts uzvarētāja Kristapa Rasima spēlētais Jezups.

Kopš seriālu pameta Jaunā Rīgas teātra aktrise Inga Tropa, kura līdz tam tika nokristīta par seriāla galveno varoni, atveidojot Ievu (viņa ir Pētersonu viesnīcas īpašnieka – Aivara – mazmeita, Latviju pameta un devās vectēvam līdzi uz Angliju), viņas vietu ieņēma Krista, ap kuru tad arī sāka vērpties lielākas intrigas un skandāli. Taču, kā izrādās, pēc skatītāju domām, viņa nemaz nav populārākais šī seriāla tēls, bet gan kāds cits.

Vai tas būtu uzvarai šovā dēļ!?

Par 2015. gada populārāko un spilgtāko tēlu 26% no tiem, kas piedalījās šajā aptaujā, atzinuši nevienu citu kā… Jezupu. Jāatgādina, ka gada noslēgumā, 28. novembrī kanāla TV3 tiešraidē viesnīcas darbinieka lomas atveidotājs Kristaps Rasims ne tikai uzvarēja šovā Izklausies redzēts, bet arī bildināja savu ilgus gadus esošo draudzeni, aktrisi Baibu Neju. Iespējams, tieši tas viņam devis papildu popularitāti un šie ārpus seriāla notikumi viņu padarījuši ne tikai par populārāko seriāla UgunsGrēks varoni, bet arī vienu no atpazīstamākajiem cilvēkiem visā Latvijā.

Foto: seriāla UgunsGrēks 14. sezonas fotosesija

Otrajā vietā – Krista, uz goda pjedestāla kāpj arī Fēlikss

Ja iedomājamies, ka šīs būtu sporta spēles, tad sudraba medaļu šajā “sacensībās” ieguvusi Krista (Marija Linarte seriālā atveido arī viņas ļauno dvīņumāsu Sandiju, kas balsojumā saņēmusi tikai 1% atbalsta…), par kuru balsojuši 21% no visiem, kas piedalījušies, taču Fēlikss ieņem godpilno trešo vietu ar 13%.

Vēl vērā ņemamu sniegumu skatītāju balsojumā rādījuši jaunais tēls, Kristas sirdsāķītis ķirurgs Dāvids Ozols (12%, ieņem ceturto vietu), iespējams, populārākā istabene Latvijā, Zenta (10%), kā arī Pētersonu viesnīcas kafejnīcas šefpavāre Milda (6%).

Foto: 2015. gada seriāla UgunsGrēks filmēšanas aizkulises

TOP komentāri

  • Govīte
    0 0 0

    Govīte

    "Vai tas būtu uzvarai šovā dēļ!?" - Tik neveiklu teikumu sastādīt ir māksla :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl