2 komentāri
Skatītāji beidzot iepazīsies ar noslēpumaino UgunsGrēka varoni
Publicitātes foto

Pēc Aivara un Ievas aizbraukšanas uz Angliju Pētersona viesnīcā apmetās kāds Aivara draugs, kurš pēdējās nedēļas palicis inkognito. Ne tikai viesnīcas personāls, bet arī skatītāji mokās neziņā un mēģina noskaidrot, kā sauc noslēpumaino viesi, kurš nokristīts par Misteru X. Jau 26. oktobra vakarā, kad viesnīcā notiks negadījums, skatītāji beidzot varēs iepazīties ar Dāvidu Ozolu, kuru atveidos aktieris Madars Zvagulis.

Pirmdienas sērijā, kad steidzami būs nepieciešama ārsta palīdzība, atklāsies, ka Aivara noslēpumainais draugs ir ķirurgs.

FOTO

Dāvids nesen ir piedzīvojis traģisku notikumu – operācijas laikā ir miris kāds viņa pacients. Lai arī ārstu komisija atzinusi, ka pacienta nāve nav viņa vaina, tomēr Dāvids turpina sevi šaustīt, jo iepriekšējā dienā pirms operācijas viņš bija lietojis alkoholu. Pēc traģiskā notikuma Dāvids ir nolēmis pilnībā atteikties no grādīgiem dzērieniem, kā arī aiziet no savas profesijas un nekad vairs neveikt operācijas.

Atmiņas par drūmo notikumu vajā Dāvidu gan sapņos, gan nomodā. Viņš ir kļuvis skarbs, nesabiedrisks, cinisks. Nekas viņam vairs nesagādā prieku – līdz brīdim, kad viņš satiek Kristu… Kā attīstīsies notikumi? Vai Dāvids Pētersonu viesnīcā apmetīsies uz ilgāku laiku? Uzzināsim jau drīzumā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl