Šīs nedēļas “Nelaimes putns” – Felzenbaheru ģimene

Komentāri

Jau trešo nedēļu portāls Skaties.lv piektdienās piedāvā un turpmāk arī piedāvās jaunas rubrikas, lai apskatītu aizvadīto 7 dienu spilgtākos momentus no TV kanālu šoviem un seriāliem. Sāksim ar lielāko “Nelaimes putnu”, kur šoreiz ierindoti vairāki – visa Felzenbaheru ģimene no seriāla “UgunsGrēks”.

Šiem cilvēkiem nu pagalam neveiksmīgs posms dzīvē iestājies – nepietiek ar to, ka viņu atvase tika nolaupīta un turēta atsvešinājumā no pārējās pasaules ilgāku laiku, tagad, kad viņa ir atgriezusies mājās, vairs neatpazīst nevienu no savas ģimenes. Pāri tam visam arī Helēna, no uztraukumiem par Aņu, nonākusi slimnīcā un pagaidām nemaz vēl nezina, ka meitiņa ir atgūta. Vai vismaz māti nabaga meitene spēs atpazīt? To un daudz ko citu uzzini jau nākamnedēļ seriāla “UgunsGrēks” kārtējās jaunās sezonas sērijās.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl