1 komentārs
Simtiem latviešu raujas uz tikšanos ar ”UgunsGrēka” zvaigznēm; arī tu vari vēl paspēt
f64

Skaties.lv izsludinātā iespēja ”UgunsGrēka” faniem klātienē satikt kādu no saviem mīļajiem aktieriem un uzdot sev interesējošos jautājumus izpelnījusies milzu atsaucību. Jau vairāki simti seriāla skatītāju iesūtījuši savus pieteikumus, un vispopulārākie varoņi, ko tauta grib aicināt uz randiņiem, ir Marija Linarte jeb Krista un Zane Daudziņa jeb Helēna.

Arī tu vēl vari pieteikties satikt savu varoni! Pieteikumu meklē šeit!

Iespēja klātienē satikt savu mīļāko aktieri un beidzot no visas sirds izrunāties ieinteresējusi negaidīti daudzus – nepilnas nedēļas laikā Skaties.lv saņēmis jau vairākus simtus pieteikumu.

”Vai Gunārs pēc seriāla beigām turpinās darbu kādā Rīgas kafejnīcā?” privātā sarunā cer noskaidrot Rego. Savukārt Ieva grib noskaidrot, vai Ģirtam Ķesterim nav pielipis Fēliksa ieradums spļaudīties.

Ļoti daudzi cer aprunāties ar lielisko Zani Daudziņu.” Vēlos pajautāt Helenčikam, vai ir grūti runāt ar tādu akcentu un vai viņa trenējas tam?” grib uzzināt Aigars, un ne viņš vien.

Ne visi vēlas runāt par ”UgunsGrēka” lietām. Piemēram, skatītāja Ludmila vēlas pārsteigt kādu aktieri ar jautājumu: “Kāpēc ledusskapī ir gaismiņa, bet saldētavā nav?”

Olga Dreģe gatava atkal precēties! Lasi te!

Savukārt citu skatītāju fantāzijas lidojums neaprobežojas ar interviju vien – fani grib izmantot iespēju pasniegt saviem varoņiem ziedus, kādu dāvaniņu un nobildēties kopā.

“Ar Uldi Dumpi vēlos izspēlēt vienu biljarda partiju…” iecerējusi Iveta.

Skatītāji ne tikai piesakās paši, bet arī cer sagādāt jauku pārsteigumu tuviniekiem – kāda māmiņa cer uzdāvināt savai meitiņai tikšanos ar Mariju Linarti, kāds vēlas pārsteigt opi.

Pieteikšanās intervijām turpinās! Varbūt tieši tu būsi laimīgais, kurš tiks pie intervijas ar savu zvaigzni? Pieteikuma anketu meklē šeit.

Foto: aktieru komanda aizkulisēs

TOP komentāri

  • patiesiba
    0 0 0

    patiesiba

    Aktieriem nav ne vainas, jauki cilvēki, bet seriāls ļoti nepatīk , tāpēc neskatos

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl