Seriāla UgunsGrēks jaunā sezona sola grūtniecību un Sofijas slepkavas atmaskošanu

Pievienot komentāru
Seriāla UgunsGrēks jaunā sezona sola grūtniecību un Sofijas slepkavas atmaskošanu
Foto: Skaties.lv

TV3 iemīļotā seriāla UgunsGrēks iepriekšējā sezona noslēdzās ar vairākiem neatbildētiem jautājumiem un lika ne vienam vien skatītājam lauzīt galvu par to, kas sekos turpmāk! Jau 14. sezonas sākumā kļūs zināms, kurš no varoņiem nogalināja Sofiju, kā arī, kuru – Viesturu vai Ediju – visbeidzot izvēlēsies Ieva.

Vēl seriālā gaidāma jauna varone, negaidīti pavērsieni un dažādi pārsteigumi. Skatieties seriāla UgunsGrēks jauno – četrpadsmito – sezonu jau 7. septembrī un turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.20 kanālos TV3 un TVPlay.

Tiks rastas atbildes

Viens no lielākajiem seriāla UgunsGrēks skatītāju jautājumiem – kurš nogalināja Sofiju? Iepriekšējās sezonas beigās to jau pamanījās noskaidrot Fēlikss un Gunārs. Abi, neticot policijai, uzsāka izmeklēšanu, kas 13. sezonas noslēgumā vainagojās ar panākumiem. Tā kā Fēlikss un Gunārs skatītājiem slepkavas vārdu šobrīd neatklās, atliek vien gaidīt sezonas sākumu un slepkavas aizturēšanu. Savukārt otrs lielais jautājums, kas tirda ne vienu vien – kuru no vīriešiem izvēlēsies Ieva? Gan Edijs, gan Viesturs ir darījuši Ievas labā neiespējamas lietas, un abi arī likuši viņai vilties. Tas Ievas izvēli nebūt neatvieglo, jo abi vīrieši viņai tuvi un svarīgi. Arī Ilgi gaidītais Ievas lēmums nonāks pie skatītājiem sezonas sākumā.

Ieradīsies Kristas māte Magda

Trešā lielā lieta, kas nodarbināja skatītāju prātus vasarā, protams, ir Kristas un Gata asinsgrēks. Ko mēs patiesībā zinām par Kristu? Kas viņa ir? Kādus zemūdens akmeņus slēpj viņas pagātne? Jaunajā sezonā atklāsies vairākas, pārsteigumiem pilnas lietas par viņas pagātni, kas būs liels atklājums arī viņai pašai. Satiksim arī jaunu varoni – Kristas māti Magdu Zariņu, kas nebūt nelīdzināsies šarmantai jaunai dāmai, bet gan drīzāk personai, kas domās tikai par vieglu naudas pelnīšanu un iedzeršanu. Šīs burvīgās dāmas lomā iejutīsies Latvijas Nacionālā teātra aktrise Daiga Gaismiņa.

Iepazīstinot tuvāk ar Magdu, viņa agrāk strādājusi par pārdevēju apavu veikalā, tagad ir uzraudze tirgus publiskajā tualetē. Magda ir atraitne – vīrs pirms 13 gadiem noslīcis un atstājis vienu pašu ar tobrīd piecus gadus jauno meitu Kristu. Viņas dzīve nav bijusi viegla, nācies vienai tikt galā ar visiem pienākumiem, netiekot galā, viņa nolaidusies arvien zemāk, līdz sākusi aizrauties ar alkoholu.

Dzeršana pamudinājusi Magdu uz sīkiem noziegumiem – kas nav piesiets, tas ir viņas. Dzērienu pudeles, kuras nemanot ieslīd viņas kabatā veikalos un bāros, tāpat viņai izdevies vairākkārt nočiept sīkas pārtikas preces un drēbes. Lai arī nonākusi skarbā vidē, Magda nav zaudējusi interesi par pucēšanos un vēlmi valdzināt vīriešus. Mātes dzeršana un daudzo pudeles brāļu patēvi, kas nemitīgi mainījušies, radījuši Kristai smagus dzīves apstākļus un visai rūgtu pieredzi. Tiklīdz radusies iespēja, Krista aizgājusi no mātes mājām un sākusi dzīvot vidusskolas internātskolā.

Taču šie nebūt nebūs vienīgie jaunumi UgunsGrēka 14. sezonā – kāda no varonēm būs stāvoklī, kādam mēģinās atrast otru pusīti, kā arī daudzi citi pārsteigumi sagaida teju katru Latvijas iedzīvotāju, kuri ar interesi jau 13. sezonas sekojuši līdz seriāla notikumiem. Seriāla notikumi pēc TNS Latvia datiem piesaistījuši vairāk nekā 1,7 miljonu cilvēku uzmanību.

FOTO

VIDEO – aizvadītās sezonas pēdējā sērija