Sakopojums ar UgunsGrēka Zentiņas smieklīgakajiem momentiem

2 komentāri

Zentiņas sejas ādas problēmas, kašķis ar Fēliksu un Rosalučku, jaunais krēms un kas tik vēl ne jeb sakopojums ar seriāla Ugunsgrēks vienu no populārākajiem tēliem un tā jestrākajiem brīžiem.

Jau vakar ziņojām, ka 19. janvārī pie skatītājiem pēc neilgas pauzītes atgriezīsies Latvijas populārākais kulta seriāls UgunsGrēks ar jauniem piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem un arī varoņiem. Portāls Skaties.lv sadarbībā ar TVPlay atskatās uz Zentiņas, iespējams, jautrākajiem pagājušās sezonas notikumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka iepriekšējā sezonā skatītājiem bija iespēja vērot divreiz garāku noslēguma sēriju. Nāves krustugunīs šoreiz nonāca uzreiz trīs seriāla tēli – Silvija, kas nespēja pārdzīvot Vadima precības ar Danu, kā arī šāviens Edija un Viestura virzienā. Kā tas atrisināsies un kā tēli turpinās dzīvot tālāk, skaties jau 19. janvārī, kad kanālā TV3 varēs vērot 13. sezonas pirmo sēriju!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl