2 komentāri
Prieki nebūs ilgi – ļaunā dvīne Sandija nolaupīs Kristu!
Foto: Toms Norde

Jau ziņojām, ka UgunsGrēka galvenajai varonei priekšā mīlas dēka ar viņas ārstu, Madara Zvaguļa atveidoto Dāvidu Ozolu, taču pagaidām, pēc publiskās anotācijas pieejamās informācijas spriežot, tā neturpināsies ilgi, jo meiteni sagūstīs viņas miesīgā ļaunā dvīņu māsa Sandija.

Nespēdama pieņemt to, ka Gatis, kas ir abu meiteņu bioloģiskais tēvs, atbalsta Kristu, bet tumšmataino Sandiju tā arī līdz galam īsti nav atzinis, ļaunā dvīne gandrīz visu savu laiku, kopš atrodas UgunsGrēkā, cenšas seriāla galvenajai varonei nodarīt pāri. Vairāk slepkavības mēģinājumi līdz šim nav vainagojušies ar panākumiem, tāpēc acīmredzot meitene ķērusies pie citas stratēģijas – viņa nolēmusi māsu nolaupīt, taču, kādas tam visam būs sankcijas, nav īsti skaidrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis skarbais notikums norisināsies nākamās nedēļas ceturtdienas sērijas pašā izskaņā, kas vien nozīmē to, – kā risināsies šī spraigā situācija, uzzināsim jau šonedēļ seriāla UgunsGrēks jaunākajās sērijās.

Foto: Marija Linarte seriālā UgunsGrēks

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl