Pirmie soļi ekrānā un jau rozā apakšveļā! Intervija ar jauno ”UgunsGrēka” zvaigzni Anci Muižnieci

2 komentāri
Pirmie soļi ekrānā un jau rozā apakšveļā! Intervija ar jauno ”UgunsGrēka” zvaigzni Anci Muižnieci

Šonedēļ iesākās seriāla “UgunsGrēks” fināla sezona, kurā savu debiju piedzīvoja uzreiz trīs aktieri. Divi no tiem attēlo varoņus, kas ar skatītājiem, visticamāk, pavadīs kopā līdz pat pašām uzvarošajām beigām. Sarunā ar portālu Skaties.lv jaunā aktrise Ance Muižniece, kura spēlē vienu no jaunajiem varoņiem – Anniju, atzīst, ka ilgi nedomāja – filmēties seriālā vai nē, bet piekrita gandrīz uzreiz.

“Jūtos kā paguvusi ielēkt vilcienā, kas drīz nonāks galastacijā. Man ir iespēja iepazīties ar aktieriem, kas piedalās šajā seriālā jau daudzus gadus, paskatīties, kā viņi strādā, daudz ko iemācīties,” savas sajūtas skaidro Muižniece. “Tajā pašā laikā – īsti nepastāv risks, ka varētu iestāties rutīna, jo šī tik tiešām ir pēdējā iespēja.”

Video: kas ķīvējas, tas… iemīlas?

Ikdienā visbiežāk Ancei sanāk piedalīties bērnu izrādēs. “Tas ir kaut kas mazliet cits. Kas attiecas uz dramatiskā teātra projektiem, tad man parasti dod ļoti jaunu meiteņu lomas manas ārienes dēļ. Arī šeit, “UgunsGrēkā”, manis atveidotā varone ir jaunāka par mani.”

IESKATIES “UGUNSGRĒKA”, IESPĒJAMS, SKAISTĀKĀS FOTOSESIJAS AIZKULISĒS

Jau trešajā sērijā Anniju un Kasparu (atveido Āris Matesovičs) varējām redzēt ļoti interesantā epizodē – abi kadrā parādījās apakšbiksēs. “Puspliks un pliks ir divas ļoti dažādas lietas. Šo konkrēto gadījumu neuztveru kā kaut ko sevišķu, tā ir daļa no profesijas.”

Nav noslēpums, ka seriāls “UgunsGrēks” sabiedrībā ir diezgan pretrunīgi vērtēts. Ko par to domā Muižniece? “Manuprāt, tā nav ne kauna, ne goda lieta. Tas ir darbs! Forši, ja darbs var būt kaut kas aizraujošs. Man ir iespēja dzīvē satikt, piemēram, Uldi Dumpi un ar viņu parunāties. Tas vien ir ko vērts!” skaidro aktrise, kura novērtē iespēju, sevi pavērot ekrānā, saprast, kā pati izskatās no malas! “Ja domātu, ka tā ir kauna lieta, es nepiedalītos seriālā!”

Foto: jaunie varoņi un ieskats noslēguma sezonas aizkulisēs

2 komentāri