PIEDALIES: meklējam populārāko UgunsGrēka tēlu!

11 komentāri
PIEDALIES: meklējam populārāko UgunsGrēka tēlu!
Publicitātes foto

Kamēr vēl gaidām seriāla UgunsGrēks 15. sezonu, kas sāksies februāra sākumā (datumu atklāsim jau pavisam drīz), portāls Skaties.lv saviem lasītājiem un kvēlākajiem seriāla faniem piedāvā nobalsot par tēlu, kas, viņaprāt, iepriekšējā sezonā izcēlies visspilgtāk.

14. sezonā piedzīvojām daudz – galvenā varoņa maiņu, vairākus slepkavības mēģinājumus, asinis, intrigas, mīlas ainas, noziegumus un dažādus citus ne mazāk spraigus un interesantus notikumus. Tajos visos, loģiski, kādu lomu spēlēja UgunsGrēka varoņi, turklāt par seriāla galveno varoni tiek uzskatīta jaunās aktrises Marijas Linartes atveidotā Krista. Taču – vai tā patiešām ir? Vai viņa ir spilgtākais seriāla tēls?

Tieši tev, skatītāj, ir iespēja noteikt, kurš no visiem seriāla tēliem ir populārākais. Varbūt tā ir Helēna, kura uzņēmās rīkot labdarības izrādi? Vai varbūt istabene Zentiņa un Pētersonu viesnīcas kafejnīcas šefpavāre Mildiņa, kuras abas kopā pārdzīvojušas tik daudz? Bet kāpēc lai tā nebūtu Sandija kopā ar savu draugu Intaru, kuri kopš parādīšanās seriālā ir bijuši spraigāko notikumu epicentrā? Balsojam un noskaidrojam, kurš tad ir iepriekšējās sezonas populārākais varonis UgunsGrēkā, lai zinātu, kuru nākamajā pilntiesīgi varam saukt par galveno!

Kurš ir seriāla UgunsGrēks populārākais tēls?

Rezultāti:
21%

Krista

1%

Sandija

4%

Gatis

6%

Milda

9%

Zenta

4%

Helēna

2%

Ieva (seriālu pameta 14. sezonas pirmajā pusē)

0%

Dana

1%

Edijs

26%

Jezups

12%

Fēlikss

12%

Dāvids

2%

Cits? (Ieraksti komentārā)

Foto: UgunsGrēka aizkulises 2015. gadā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl