Pētersonu viesnīcā ierodas jauna UgunsGrēka varone – Karīna

0 Komentāru
Pētersonu viesnīcā ierodas jauna UgunsGrēka varone – Karīna
Foto: Reinis Oliņš/ekrānuzņēmums/publicitātes foto

Vakar daudziem faniem par lielu pārsteigumu no sava vectēva viesnīcas un seriāla UgunsGrēks pie Aivara uz Angliju devās viena no galvenajām varonēm – Ieva, taču jau šodien parādījās kāds cits tēls – Karīna, kuru atveidos aktrise Zane Burnicka. Vai viņa turpmāk ieņems galvenās varones lomu?

Kur ies, tur būs problēmas?

Jau savā pirmajā uznācienā – Gunāra kafejnīcā – Karīna, kas turpmāk pildīs viņa viesmīles pienākumus, parādīja, ka nav uz mutes kritusi, bet gan tieši pretēji. Ar savu entuziasmu un pozitīvismu ir gaidāms, ka šī varone seriālā ienesīs jaunas vēsmas, un jau izpelnījās mierīgās Mildiņas, kā arī Fēliksa mīļotās Žeņas pirmo nepatiku.

Un ne velti, jo dāma uzreiz metās izbaudīt viesnīcas darbiniekiem dotās priekšrocības – pirti, kur pusplika gozējās kopā ar jau pieminēto tagadējo jauno viesnīcas pārvaldnieku.

FOTO

Vai Gunārs ieķersies savā kolēģē?

Spriežot pēc veltītājiem acu skatieniem no seriāla UgunsGrēks vīriešu kārtas pārstāvjiem, varone arī no mīlas dēkām neizspruks, jo jau nedaudzajās sev veltītajās minūtēs paspēja savaldzināt gan savu topošo un nu jau esošo priekšnieku, gan arī precēto Fēliksu, kuram pat prātā neienāca pabrīdināt atraktīvo dāmu, ka viņam gredzens spīd pirkstā.

Kurš būs tas, kas pirmais spers soli jaunās Karīnas virzienā? Varbūt viņai pašai laika gaitā radīsies savs favorīts? Kā viņa iedzīvosies seriālā ar pārējiem varoņiem? Turpini sekot līdzi seriāla UgunsGrēks kaislībām katru nedēļu no pirmdienas līdz ceturtdienai kanālā TV3 un video vietnē TVPlay.

0 Komentāru