1 komentārs
PĒDĒJĀ “UgunsGrēka” aizkadru fotogalerija! Kā tapa leģendārais fināls?
Foto: Skaties.lv

19. maija vakarā bijām liecinieki vēsturiskam mirklim – ar glaunu pasākumu un stundu garu fināla sēriju uz lielā ekrāna kinoteātrī “Splendid Palace” noslēdzās Latvijā populārākā seriāla “UgunsGrēks” ēra. Piedāvājam ieskatīties vēl iepriekš neredzētos fotokadros, kā tapa lielais fināls.

Neskatoties uz satraucošiem un dramatiskiem noziegumiem, kas caurvijuši katru sēriju 17 sezonu laikā, lielais seriāla “UgunsGrēks” fināls noslēdzās uz priecīgas nots – ar dubultkāzām! Beidzot Zentiņai ir iespēja uzvilkt viskuplāko līgavas kleitu un apprecēt Induli, savukārt Dana nu var baudīt ilgi kāroto laimi mīļotā Gata skavās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieskatāmies vēl pēdējos filmēšanas aizkadros!

Foto: lielā fināla filmēšanas laukums

TOP komentāri

  • Zane
    0 0 0

    Zane

    Daudzos kadros ļoti traucēja skatīties nemitīgās zibspuldzes. Tomēr pēdējo sēriju gribējās kārtīgi izbaudīt un tā nenormālā uguņošana. Nedaudz neprofesionāli.
    Bet paldies Ugunsgrēka komandai par kopā pavadīto laiku.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 1

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl