Komentāri

Lai gan par kulta seriālu Latvijā tiek dēvēts četru sieviešu – intrigantu apkopojums zem nosaukuma Viņas melo labāk, arī lielāko popularitāti iemantojušais UgunsGrēks īpaši neiepaliek no šī statusa.

Kāds asprātis vai asprāši internetā jau labu laiku uzdarbojas sociālajos tīklos, piemēram, tvitera profilam, kas tapis par godu un sevi nodēvējis par Jezupu Martinovu, sakrājis sev prāvu sekotāju pulciņu – 12,6 tūkstošus. Un tieši šis konts ir tas, kurš regulāri mūs aplaimo ar dažādām smieklīgām cita sociālā tīkla – Vine – sakopojumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Spriežot pēc šo jociņu, kuru nav mazums, aktualitātes un tematikas, visticamāk, šos Jezupa sociālo tīklu prototipus veidojuši skolēni, jo lielākā daļa ir par un ap tieši skolas tēmu. Tā kā arī skolēni skatās pašmāju populārāko seriālu, piemēram, šis sakopojums kopš pavasara sakrājis vairāk kā 63 tūkstošus skatījumus, kas mūsu platuma grādiem ir ļoti pieklājīgs skaitlis un pilnīgi pamatoti var tapt uzskatīts par Latvijas interneta hītiem.

Apskati FOTO no seriāla jaunākās sezonas filmēšanas

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl