Pārsteigums! UgunsGrēkā ierodas divi jauni varoņi

6 komentāri
Pārsteigums! UgunsGrēkā ierodas divi jauni varoņi
Foto: ekrānuzņēmumi, TV3 publicitātes foto

TV3 seriālā UgunsGrēks gaidāmi jauni varoņi – Intars un viņa draudzene Sandija -, kas ieradīsies Pētersonu viesnīcā jau rīt! Intaru atveidos jaunais aktieris Emīls Kivlenieks, bet Sandijas atveidotāja šobrīd tiek turēta noslēpumā. Ja sākotnēji Intars ir pārliecināts, ka draudzene sarūpējusi patīkamu nedēļas nogali viesnīcā pie jūras, vēlāk izrādīsies, ka Sandijai ir kāds noslēpums – viņa ieradusies, lai satiktu savu tēvu! Sēriju ar jaunajiem varoņiem skaties jau rīt, 10. novembrī plkst. 20.20, UgunsGrēka 38. Sērijā.

Kāds ir Sandijas ierašanās mērķis?

Sandijas vecāki – vidusmēra cilvēki ar vidusmēra ienākumiem, kas dzīvo Rīgā – pirms pāris dienām atklājuši Sandijai, ka patiesībā viņa ir adoptēta. Vecāki atklāj šokējošu patiesību par Sandijas īstajiem vecākiem, šis pavērsiens pārsteigs nevienu vien skatītāju.

Intara interesantā aizraušanās

Sandija ir 19 gadus veca, aktīva, temperamentīga, impulsīva un emocionāla meitene, kura tikko pabeigusi vidusskolu. Savukārt Intars ir vecāks par viņu – nosvērtāks un racionālāks. Intars ir pabeidzis biologus, viņa kaislība ir dažādi eksotiskie dzīvnieki, pārsvarā rāpuļi un kukaiņi. Intars un Sandija dzīvo Rīgā vienā dzīvoklī, kura vienu istabu aizņem dažādi terāriji. Intars pelna iztiku, nelegāli pārdodot dažādus aizliegtus dzīvniekus – indīgas čūskas, ķirzakas, krokodilus, zirnekļus.

Otrs iztikas avots ir čūskādas un krokodilādas izstrādājumu – somu, apavu, jostu un citu lietu – pārdošana. Ja klienti izrāda interesi, Intars spēj noorganizēt arī citas kontrabandas preces – aizsargājamos koraļļus, ziloņkaula izstrādājumus, spirtā iekonservētas kobras, kā arī dažādas indes! Tiesa, Sandija nav sajūsmā par Intara aizraušanos, jo baidās no eksotiskajiem dzīvniekiem. Jūtas mierīgāka tad, ja Intars pārdod nedzīvās preces!

Abu starpā nav īstas mīlestības

Intara un Sandijas devīze – mērķis attaisno līdzekļus. Ar morāles dilemmām ne viens, ne otrs nemokās. Vienīgais, kas ir svarīgi, – īstenojot savas vēlmes, nenonākt policijas redzeslokā. Un vēl, lai arī viņiem labi saskan gan sadzīvē, gan seksuālajā ziņā, tomēr tā nav īsta mīlestība. Tieši Pētersonu viesnīcā abi sastaps cilvēkus, kuros iemīlēsies!

Foto

Kādi pavērsieni vēl gaidāmi?

Milda piedraud Zentai, ka izdzīs viņu no dzīvokļa, ja viņa nemaksās savu daļu īres. Krista pārdzīvo, ka nevar atrast darbu. Magda apsola palīdzēt. Jevgēņija gatava palīdzēt Gunāram kafejnīcā, Fēlikss Jevgēņijai to neļauj. Zenta žēlojas Lidijai un Danai, ka Gatis viņai nav samaksājis. Fēlikss iekārto Kristu darbā kafejnīcā. Viesnīcā ierodas Intars un Sandija. Zenta zog naudu, Dana viņu gandrīz pieķer. Sandiju šokē Kristas izskats.

Satieciet jaunos varoņus UgunsGrēks jau 38. sērijā 10. novembrī plkst. 20.20 TV3!

6 komentāri