Opā! Seriālā UgunsGrēks izveidosies jauns pāris!

Komentāri
Opā! Seriālā UgunsGrēks izveidosies jauns pāris!
Foto: Reinis Oliņš

Šī sezona seriālā UgunsGrēks ir ļoti īpaša, jo katru nedēļu faniem jāseko līdzi nevienam vien notikumam un intrigām, kas risinās dažādu varoņu starpā. Spriežot pēc visiem publiski pieejamās anotācijas, izveidosies jauns pāris – Gunārs pamodīsies blakus savai jaunpieņemtajai kolēģei Karīnai.

Seriāla fani jau bija pieraduši pie mūžīgā mīlas trīsstūra, kas risinājās Ievas, Edija un Viestura starpā, kā arī Fēliksa un Jevgēņijas attiecības, kuras nedaudz aizēnoja Karīnas ierašanās, bet ne jau Leona brālis ir tas, kurš jaunpienācēju interesē visvairāk, bet gan viņas priekšnieks – Gunārs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Milda ar Helēnu jau sezonas sākumā vēlējās “Gunarčikam” atrast jaunu sievieti, taču nepadomāja, ka arī viņš pats to spēj izdarīt, un šķiet, ka viņam tas izdevās. Vai arī Karīnai izdevās? Kā atceramies, vakardienas sērijā viņa savu priekšnieku centās pavedināt. Kā rakstīts UgunsGrēka anotācijā, kas atrodama TV3 mājaslapā, vienā no nākamās nedēļas sērijām abi neieradīsies darbā, un pat vēl labāk – Gunārs pamodīsies savai kolēģei blakus, par ko galīgi nebūs mierā daži apkārtējie. Kuri? Un kā šis viss attīstīsies turpinājumā – to skaties jaunākajās 14. sezonas sērijās!

FOTO

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl